Ocena wątku:
Nowy sposób na kradzież aut
26-01-2012, 22:05
Post: #1
Nowy sposób na kradzież aut
"OSTRZEŻENIE
skierowane do posiadaczy aut W ostatni weekend w piątkowy wieczór zaparkowaliśmy na publicznym parkingu. Gdy wyjeżdżaliśmy z parkingu, zauważyłem naklejkę na tylnej szybie. Na szczęście kolega powiedział mi, żeby się nie zatrzymywać, bo ktoś może czekać, aż ja wysiądę z samochodu. Po dojechaniu do domu zdjąłem kartkę, która była zwykłym rachunkiem za paliwo. Po jakimś czasie otrzymałem takiego e-maila OSTRZEŻENIE OD POLICJI DOTYCZY KOBIET I MĘŻCZYZN UWAŻAJCIE NA PAPIERY PRZYKLEJONE DO TYLNEJ SZYBY AUTA TO NOWY SPOSÓB NA KRADZIEŻ SAMOCHODU (TO NIE JEST ŻART). O co więc chodzi? Parkujesz przodem. Wracasz do samochodu, odpalasz zaczynasz cofać, aby wyjechać z miejsca parkingowego, oglądasz się do tyłu i widzisz kartkę na szybie przesłaniającą widok. Zatrzymujesz się i wysiadasz, żeby ją usunąć. Gdy zbliżasz się do tyłu samochodu, złodziej wyskakuje znikąd, wsiada do auta i odjeżdża, na ogół cię potrącając. Dodatkowo, założę się, że torebki pań leżą na siedzeniu i odjeżdżają razem z samochodem A więc tracicie samochód, pieniądze, dokumenty z adresem domowym i pewnie klucze do mieszkania. Tak więc wasz dom i tożsamość są zagrożone. Parkujmy tyłem, wtedy wyjeżdżając do przodu, nie zerkamy na tylną szybę.
TO JEST NOWY SPOSÓB ZŁODZIEI Jeśli zobaczycie kartkę na tylnej szybie, cofając auto na parkingu NIE zatrzymujcie się, zdejmiecie ją potem. Prześlijcie tę wiadomość znajomym i rodzinie - zwłaszcza kobietom - kobieca torebka zawiera wiele osobistych informacji i dokumentów, a nie chcielibyście, żeby wpadło to w niepowołane ręce. "
Reklama

26-01-2012, 23:31
Post: #2
RE: Nowy sposób na kradzież aut
Dzięki
27-01-2012, 10:07
Post: #3
RE: Nowy sposób na kradzież aut
ja jak widzę kartki za szybą włączam wycieraczkę nie chce mi się wysiadać, mam lenia u [automat-usunięto wulgaryzm].



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
27-01-2012, 22:33
Post: #4
RE: Nowy sposób na kradzież aut
Trzeba wyrobić sobie odruch zabierania kluczyków po opuszczeniu samochodu.
27-01-2012, 23:33
Post: #5
RE: Nowy sposób na kradzież aut
Nigdy nie zostawiam zapalonego samochodu jak wysiadam a kluczyki zawsze w ręce Smile a co do kartek to jak daneczek używam wycieraczek Big Grin
28-01-2012, 22:08
Post: #6
RE: Nowy sposób na kradzież aut
Na szczęście jeżdżę na lusterka, ale dobrze wiedzieć Smile Uświadomię żonę ;P



VW Sharan '00 1.9 TDI AVG 110KM
VW Sharan '00 1.9 TDI PD ANU 90KM
29-01-2012, 09:50
Post: #7
RE: Nowy sposób na kradzież aut
(27-01-2012 23:33)marecki_name napisał(a):  Nigdy nie zostawiam zapalonego samochodu jak wysiadam a kluczyki zawsze w ręce Smile a co do kartek to jak daneczek używam wycieraczek Big Grin
Na mandaty od starzy miejskiej też wycieraczki pomagająSmile




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowy telewizor empoli71 41 25,775 22-03-2019 12:38
Ostatni post: Revers
  Kradzież katalizatora krzys44 98 24,879 25-03-2017 22:36
Ostatni post: wesol
  Sposób na komórkę w aucie bamber 11 5,245 15-04-2014 13:23
Ostatni post: marcyb3

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name