Ocena wątku:
3 rząd siedzeń aktualne przepisy
15-05-2021, 11:08
Post: #1
3 rząd siedzeń aktualne przepisy
Witam
Chciałem zmienić moja wersje 5 osobowa na wersje 7 osobowa
Sprawy techniczne z przełożeniem potrzebnymi częściami są mi doskonale znane nawet już udało mi się znaleźć w kolorze 3 rząd.
Chodzi mi raczej o sprawy związane z przeprowadzeniem później formalnie zmiana/ wpisem W dowód Rej 7 osób itd żeby wszystko było jak należy.
Z tego co udało mi się zoorientowc to zmieniły się podobno jakieś przepisy związane z takimi zmianami konstrukcyjnymi itp itp

I tu moje pytanie do szanownego grona forumowiczów, czy ktoś po 2020 r zmieniał może już wersje z 5 na 7 osób, a jeśli tak to czy może się podzielić swoimi doświadczeniami.
Może ktoś z forumowiczów ma możliwość pomocy w tej kwesti formalnej załatwienia sprawy, albo chociasz w zdobyciu informacji rzetelnej jak taka sprawa wbicia do dowodu 7 Msc teraz wygląd w rzeczywistości.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc
 Thanks given by: Maciej_F
Reklama

18-05-2021, 11:27
Post: #2
RE: 3 rząd siedzeń aktualne przepisy
(15-05-2021 11:08)mkcafe napisał(a):  Może ktoś z forumowiczów ma możliwość pomocy w tej kwesti formalnej załatwienia sprawy, albo chociasz w zdobyciu informacji rzetelnej jak taka sprawa wbicia do dowodu 7 Msc teraz wygląd w rzeczywistości.

To nalepiej sprawdzić w swoim Starostwie Wydział komunikacji . Bo jak to w POlandii każdy WK ma swoje widzimisięConfused czytaj interpretacje przepisów . Dodatkowo lepiej zapytać się na stacji diagnostcznej czego chcą , by wykonać taki przegląd . I tutaj też może być różne podejście diagnosty .
P.S.
Znajdź temat na forum Tourana .Tam częściej się bawili z przejściem z 5- 7 lub 7-5
18-05-2021, 13:46
Post: #3
RE: 3 rząd siedzeń aktualne przepisy
Faktury na części i faktury na usługę montażu trzeba mieć. Zdjęcia jak to zostało przytwierdzone pod plastikami zrób albo diagnosta będzie chciał sam zrobić.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dywaniki gumowe 2 rząd piotrb79 2 731 19-04-2023 14:10
Ostatni post: piotrb79
  Nawiew nad 1 rzędem siedzeń (SHARAN z 2011) NATALI 0 432 21-04-2022 11:12
Ostatni post: NATALI
  Dołożenie trzeciego rzędu siedzeń. KampiUnited 24 8,333 27-05-2021 11:27
Ostatni post: Maciej_F
  Gotowe przepisy VCDS pitry 2 2,021 22-01-2020 22:37
Ostatni post: pitry

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name