Ocena wątku:
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
20-05-2014, 18:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-05-2014 18:55 przez DDiablo.)
Post: #1421
RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie
Naprawiłem wreszcie ten v154, w 3 miejscach na 4 miał zimne luty, ale czasem łapał, jak go podłączyłem do zasilacza. Zamontowałem czujnik od pilota w climatronicu + trochę wyczyściłem klawisze. Pokleiłem deskę. Jutro jak dojdzie paczka zabieram się za robienie wiązek do szyb, grzania foteli, zegarka. Co ciekawe w kostce w liczniku tej zielonej są piny i wystarczy tylko dołożyć kabel + wymienić licznik jeżeli chce się doposażyć wersję. Co dziwne kabel od czujnika oleju dochodzi, ale od spryskiwaczy nie, albo coś źle sprawdziłem. W każdym razie temp oleju wyświetla na kompie.

Wie ktoś jak rozwiązane jest sprawdzanie spalonej żarówki w tylnych lampach? Chciałbym sobie dołożyć jak już mam deskę rozebraną.



Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Reklama

20-05-2014, 21:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-05-2014 21:18 przez slawko4x4.)
Post: #1422
RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie
(18-05-2014 19:09)DDiablo napisał(a):  Ma ktoś zegarek z możliwością odpalania pieca? Potrzebne mi zdjęcie Dodgy

na interku są foty jak coś konkretniej ustawianie itd. mogę nagrac jutro

wpisz w gogla grafika zegarek vw sharan Smile
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http%...=0&ndsp=15

aha w sumie to wczoraj ale PP i PT drzwi już się palą małe lampki na dole w drzwiach ...jutro może lewa strona jak znajdę takie żarówki walcowe
20-05-2014, 21:11
Post: #1423
RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie
Mi chodziło o pcb po rozebraniu, bo chciałem aktywować ikonkę pieca w zegarku, w zwykłych też się świeci jak naelektryzuje się z przodu lcd.



Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
21-05-2014, 01:56
Post: #1424
RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie
Wyprostowane aluski i uzupełniona klima. Tongue
21-05-2014, 14:19
Post: #1425
RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie
Nareperowany D5WZ. Trwa praca nad wiazka do rozbudowy na postojowe i odmaczam stary sterownik pieca, zeby spojrzec co sie zchrzanilo.
21-05-2014, 19:31
Post: #1426
RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie
Szkoda ze musiałam ostatnio sprzedać autko. Ale więcej był u mechanika niż jeździłam nim.
21-05-2014, 20:11
Post: #1427
RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie
Zrobiłem wiązkę do zegarka, nie sądziłem, że jest kostka do której mogę się wpiąć jak w oryginale. Puściłem kabel z zegarów do bsi od kontroli żarówek, ale trzeba będzie kodować licznik bo nie świeci się kontrolka. Wie ktoś jak to zrobić? Zwyklym vagiem chyba nie zmienię? Puściłem jeszcze 3 kable od mfa, które w przyszłości podłączę jak wymienię licznik i manetkę. Niestety, ale nie doszła mi paczka z częściami i zostałem uziemiony.



Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
21-05-2014, 20:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-05-2014 20:52 przez slawko4x4.)
Post: #1428
RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie
(20-05-2014 21:11)DDiablo napisał(a):  Mi chodziło o pcb po rozebraniu, bo chciałem aktywować ikonkę pieca w zegarku, w zwykłych też się świeci jak naelektryzuje się z przodu lcd.

no więc sie pobawiłem z rozbieraniem bo lubię sikę bawic i poznawac ciekawostki z motoryzacji Cool

z racji że załącznik musi miec max 500 kilo !? odpaliłem picase od ponad roku i tam dałem foty może ci się przydadzą jak coś konkretniej to napisz no i jeden filmik
https://picasaweb.google.com/SLAWKO4x4/S...directlink

tak na marginesie ciekawie zrobili podświetlanie skośny plastik robi za pryzmat a żarówka jest z boku a żeby było równo podświetlone na całej długości dla te go zrobili skośny tam gdzie jest żarówka jest szerszy plastik i światło żarówki rozprasza się a na drugim końcu plastiku wąski i tam światło się kumuluje zbiera się więcej choc jest dalej od żarówki to podświetla tak samo na całej długości ekranu/pryzmatu no i kolorek można sobie wybrac tylko zmienik papierek ......ciekawe jak obliczali ten skośny plastik Blush i dla tego lubię rozbierac co popadnie Tongue

o pod biały papierk można dac folie aluminiową albo szkiełko lusterko wtedy nieźle wzmocni się podświetlenie wybranego kolorku zależy jaki papierek się wstawi zamiast zielonego
21-05-2014, 20:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-05-2014 21:21 przez DDiablo.)
Post: #1429
RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie
O super, dzięki za zdjęcia. Zaraz obczaję ten ostatni pin i moze mi sie uda aktywować tą ikonkę bo to mnie interesuje najbardziej Smile Ogólnie ciekawe, widocznie masz starszy zegar bo nowsze były na ledach a Ty masz żarówkę jak i ja.

Ech, no tak, datasheetu widzę nie znajdę.

Lcd miał jakieś numery? Bo na zdjęciach i filmie nie widać.



Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
22-05-2014, 14:45
Post: #1430
RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie
Dziś a właściwie wczoraj pynkła mi szyba czołowa, ogrzewana do tego... na szczescie wykupiłem ubezpieczenie szyb. Dziś zadzwonili i umówili na wtorek wymianę...

Pieprzone tiry i kamienie na drogach...







Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name