Ocena wątku:
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
29-08-2017, 22:36
Post: #2831
RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
zaklepanie i zaklejenie króćca pompy podciśnienia    

razem z tesciem co dawnymi czasy przygotowywał samochody do sportu wykonaliśmy wzmocnienia dolnych części podłużnic i profili dochodzacych do progu na potrzeby uchronienia przed niewprawnym podstawianiem podnośników przez mechaniorów.     foto to połowa pracy, wykończone ostatecznie jest tak, że jest to niewidoczne, tylko foto juz nie zrobilem bo deszcz nas pognał. Oczywiscie na grubo wosk do profili zamkniętych.
W międzyczasie, Wygłuszenie maski pianka butylo-kauczukowa + alu, poczyszcze i pobarankowanie miejsc podwozia, które na to zaslugiwały.
Następnie zakupiłem     amory tył TRW i bez odkręcania kół wymieniłem na kanale. wcześniej dwa dni zlewalem śruby penetratorem. dolne z bólami ale opuściły.
Majac już kanał do dyspozycji, zamontowalem osłonę oddzielajacą tlumik dogrzewacza od rurek wodnych. Wg mnie to bylo za blisko i
otulinki troche sie skurczyły,
przesmarowalem gruszkę turbo, poruszalem dzwigienką. jest miodzio. do. tego wpuscilem w linki do recznego oleju do zamków.
.... córka zastanawia się kim. jest ten gość co wraca. do domku na noc i ciagle przy samochodzie siedzi..

a tak. to. tata.... .... więc na razie odpuszczam, bo to w końcu urlop z rodziną...
w planach lakierowanie zacisków na czarno i jarzm na srebrny met. tarcze na srebrny, osłony tarcz na czarno.... ale juz chyba po zimie.
trzeba tez bedzie przeguby zewn... bo jakies drobne klikniecia się zaczynają....



ALHAMBRA 1.9 TDI ASZ 2005, VW LUPO 1.4, wcześniej : TOYOTA AVENSIS T25, MERCEDES E 220 W124, OPEL ASTRA G, JEEP CHEROKEE WAGONEER, MERCEDES W 123, POLONEZY, MALUCHY, DUŻE FIATY, I KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH SŁUŻBOWYCH.... oraz motorynka Stella z silnikiem Java 50ccm Tongue
Reklama

13-09-2017, 20:41
Post: #2832
RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
W ramach przywracania do normalności wymieniłem radio na oryginalne z czerwonym podświetleniem. Wcześniej było z Passata i to niebieskie mnie wnerwiało.

[Obrazek: 858d031da483.jpg]



Tempomaty w grupie VAG. Wiązki, montaż, kodowanie. Śląsk i okolice. 510 150 407
14-09-2017, 00:50
Post: #2833
RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Wymieniłem żarówki od podświetlenia tablicy rejestracyjnej na Led.Wink Fajnie świeci.
[Obrazek: 37039395332_6efd6843a6_b.jpg]



Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
14-09-2017, 10:08
Post: #2834
RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Mam tez i potwierdzam Tongue troche ziemi za autem tez podswietli Tongue



Ktoś Ci pomógł kliknij THANKS -->
VW Sharan 1.9 TDI AUY
14-09-2017, 14:45
Post: #2835
RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
ja tam wolę, żeby blachy były... jak najmniej czytelne.. Tongue



ALHAMBRA 1.9 TDI ASZ 2005, VW LUPO 1.4, wcześniej : TOYOTA AVENSIS T25, MERCEDES E 220 W124, OPEL ASTRA G, JEEP CHEROKEE WAGONEER, MERCEDES W 123, POLONEZY, MALUCHY, DUŻE FIATY, I KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH SŁUŻBOWYCH.... oraz motorynka Stella z silnikiem Java 50ccm Tongue
14-09-2017, 17:38
Post: #2836
RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
I tak nielegal i tak. Kiedys sobie zarowki zmodyfikowalem na halogenowe 35 wat z takich zwyklych 21 watowych. Pojezdzilem tak i spowrotem wymienilem na ori. W rodzinie mielismy taki przypadek ze przy wypadku wszystkie zarowki z auta poszly na ekspertyze. Dzieki ale jak mam dostac jakies zawiasy albo placic rente przez cale zycie to ja dziekuje.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
14-09-2017, 18:49
Post: #2837
RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
(14-09-2017 17:38)wesol napisał(a):  I tak nielegal i tak. Kiedys sobie zarowki zmodyfikowalem na halogenowe 35 wat z takich zwyklych 21 watowych. Pojezdzilem tak i spowrotem wymienilem na ori. W rodzinie mielismy taki przypadek ze przy wypadku wszystkie zarowki z auta poszly na ekspertyze. Dzieki ale jak mam dostac jakies zawiasy albo placic rente przez cale zycie to ja dziekuje.

Wesol nie gniewaj się ale Ty piszesz innym oświetleniu. Czy wewnętrzne oświetlenie też podlega tym samym wymogom co oświetlemie przykładpowo: postojowe, drogowe? Gdy odpowiesz na to pytanie to stwierdzisz, że piszesz bez sensu.
14-09-2017, 19:26
Post: #2838
RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
W dol jasniej swieca ale jak widac foto to w tyl nic nie razi bo tak jest skonstruowane Smile



Ktoś Ci pomógł kliknij THANKS -->
VW Sharan 1.9 TDI AUY
14-09-2017, 19:56
Post: #2839
RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Oswietlenie wewnetrzne mozesz nawet zdemontowac. Przy zewnetrznym to juz niestety nie mozna majstrowac. Tak jak przy peknietej szybie czolowej nie ma znaczenia czy jest 1 cm pekniecia za co wojkowi zabrano ostatnio dowod- czy masz peknieta na 20 cm. Dowod leci w obu przypadkach i nikt tu nie bedzie dyskutowal. Tak tez jest w przypadku oswietlenia bo moglo ono wplynac na caly zbieg zdarzen.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
14-09-2017, 22:46
Post: #2840
RE: Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
Oprócz dyskusji czy wolno czy nie wolno, jest jeszcze taka prosta sprawa: to naprawdę oślepia i w dodatku zupełnie niepotrzebnie. Kierowcy tego pojazdu żadnej korzyści to nie daje (z całą sympatią dla Kol. Andrew).




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name