Ocena wątku:
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
27-01-2012, 12:39
Post: #11
RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie
Panowie co zrobiłem / zrobiłam czyli samemu a nie przez ręce mechanika bądźcie bohaterami swoim garażu.Big Grin



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Reklama

27-01-2012, 16:39
Post: #12
RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie
Witam, czujniki ABS przód lewy i prawy, umyte i wyczyszczone pierścienie ABS, nowy o ring pod chłodnica oleju,nowa uszczelka pod pokrywą zaworów,przegląd hamulców,zrobiona instalacja tylnej klapy /na łączeniu w przelotce/,wymieniony olej i filtr na świeży,a to wszystko w ciągu ostatnich kilku dni.
27-01-2012, 22:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-01-2012 15:38 przez wesol.)
Post: #13
RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie
Właśnie odebrałem samochód od mechanika . Kazałem mu zrobić wszystko co jest nie tak Wink
Wymienił wszystkie oleje i filtry .
Nowy tłumik .
Poduszka skrzyni biegów .
Tuleje wahacza .
Odkażanie klimy + wymiana filtra na nowy .
Mycie czyszczenie i konserwacja podłogi gumą .
Wyklepanie tylnego prawego błotnika i nowy kołpaczek
Naprawa Szaltownicy.
Przegub zew. lewy
I jeszcze jutro obszywanie kierownicy,mieszka i gałki
29-01-2012, 09:57
Post: #14
RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie
Dzisiaj rano dostał zaprawę poranną, czyli przepalony po mroźnej nocy.
29-01-2012, 10:04
Post: #15
RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie
Wyczyszczona piasta i czujnik abs, zaizolowany przewód od czujnika (pęknięta izolacja), konkretnie spryskana wtyczka kontatspray'em - łapał sporadyczny błąd czujnika.
Miało być czyszczenie i wymiana uszczelek w cylinderku tylnym bo się przyciął, ale wystarczyło tylko rozruszać i już jest ok. Wymianę zostawię na jakąś cieplejszą porę.



Sharan ADY 2.0 + LPG
Peugeot 406 - ukochane auto
Kiedy każdy pomysł zaczyna wydawać Ci się genialny - dopij wódkę i idź spać
29-01-2012, 16:15
Post: #16
RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie
witam
a ja w tygodniu zrobilem kierunkowskazy w luserkach,sa to trzy ledy pomaranczowe 12v o srednicy 10mm,szkoda ze zdjec nie mozna wkleic
29-01-2012, 19:08
Post: #17
RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie
Ja wczoraj wreszcie wymieniłem tarcze i klocki z tyłu
29-01-2012, 21:54
Post: #18
RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie
A ja w dniu dzisiejszym zainstalowałem CB w Galaxym i przeciągnąłem kabel pod osłanami progów do bagażnika.



Ford Galaxy MKII 1.9 TDI
29-01-2012, 22:10
Post: #19
RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie
Robiąc porządki po ostatnim Car Audio Show,z ciekawości zainstalowałem 2x CarPower Sonic 40cm w skrzyniach po 110 litrów bassreflex.Oraz dwa monoblocki cyfrowe po 1000 W w RMS,pod istniejącą już instalacje audio.Pobór prądu w impulsie to ponad 150Amper. Sharan wzbogacił sie o funkcje masażu pleców w każdym z foteli Smile A przy nowym kawałku Chemical Brothers Don't Think,odkleił mi sie lód z dachu Smile Teraz ładuje akumulator...jutro koniec szaleństw,walczymy dalej z drganiamia podczas dodawania gazu.



"Na krzywe drzewo sam Salomon nie naleje..."
29-01-2012, 22:52
Post: #20
RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie
najpierw zatankowalem a pozniej przepalilem na odcinku 200km i schowalem do garazu zeby w nocy nie zmarzl




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name