Ocena wątku:
Co zrobilem/am ostatnio w swoim SGA
19-08-2014, 06:42
Post: #1681
RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie
Zamontowałem chlapacze cały komplet pozdrawiam
Reklama

19-08-2014, 21:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-08-2014 21:59 przez Czerwony.)
Post: #1682
RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie
W miniony weekend bezpiecznie wróciłem znad Bałtyku m.in. drogą autostradopodobną A1. Ruch jak w mieście: samochód za samochodem. Dwa pasy w jednym kierunku, to jaja z publiczności. Na szczęście bramki otwarte, więc bez większych zatorów. Dosyć o tym, bo na necie było sporo artykułów.

Ku przestrodze Koleżeństwa: zapewne większość z Was słyszała, że najwięcej wypadków zdarza się blisko domu? Przejechałem 650 km w 12 h (postoje, korki i ogólnie bez pośpiechu), na 10 km przed punktem docelowym wyskoczyła mi sarna - nawet nie w lesie, a w polu. Obyło się bez kontaktu chyba cudem. Zdaje się, że mój Anioł Stróż miał mi coś do powiedzenia...

Mój prywatny autorytet motoryzacyjny mawia, że umysł kierowcy jest 50m przed samochodem. Coś w tym jest. Czujnym trza być zawsze i noga z gazu.
(19-08-2014 06:42)grzesiekm napisał(a):  Zamontowałem chlapacze cały komplet pozdrawiam

Jakie? Oryginałki? Inne? Fotosy dawaj!
20-08-2014, 06:37
Post: #1683
RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie
Tylko zamienniki przednie dostałem od reda a tylne miałem wcześniej kupione są z miękkiej gumy czarne w piątek i ja jadę nad Bałtyk morze uda mi się jeszcze wymienić czujnik od temperatury a jak nie to miejscu się pobawię pozdrawiam
20-08-2014, 20:21
Post: #1684
RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie
wymieniłem lewe lusterko kompletne bo ku*as mi busem skasował ehh
20-08-2014, 21:11
Post: #1685
RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie
(20-08-2014 20:21)Dołas napisał(a):  wymieniłem lewe lusterko kompletne bo ku*as mi busem skasował ehh

pasuje Smile



Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
20-08-2014, 22:32
Post: #1686
RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie
Siemka dziś na tapecie z pilnych napraw szarika wylądował tylny lewy zacisk hamulca, z racji że bydlę zaczęło sobie podciekać a jak wyciek usunołem doraźnie to szlak trafił ręczny Angry Szybka weryfikacja po zaciskach na necie ale ceny z kosmosu Confused więc obdzwanianko po znajomych i też nic. Ale chwila podobne są w passatach golfach skodach itp VAG ach Idea więc od kolegi dostałem kpl zacisków od passata niby wszystko to samo ale z drobnymi szczegółami Undecided a więc do dzieła: rozebrałem na początek swój zacisk i wyczyściłem z wszelakiego syfu jaki na nim był później to samo zrobiłem z zaciskiem (oczywiście lewym) od passata. szybkie porównanie i praktycznie to samo w obydwóch Cool z małym wyjątkiem w szariku mechanizm ręcznego jest z bolcem a w passacie z otworem na bolec który jest w korpusie zacisku Huh a więc trzeba dorobić ów bolec Idea po dorobieniu i dopasowaniu wszystko wygląda na ori a więc montaż wszystkiego z powrotem oczywiście na nowych gumeczkach Big Grin wszystko śmiga jak nówka bez zacięć i wycieków hamulce odpowietrzone i ręczny jak ta lala Big Grin czas pracy jakieś 3 godzinki na spokojnie z piciem kawki ExclamationExclamationExclamationExclamation



nie ma rzeczy nie do naprawienia, są tylko niekompetentni "fachowcy" CoolIdea
20-08-2014, 22:52
Post: #1687
RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie
Przerabiałem Tomku ostatnio ten temat - tanio nie jest ale 150zł/szt - regener fabr. 24mies gwar - są.
Jeśli potrzebne info pisz



Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
20-08-2014, 23:42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-08-2014 23:46 przez Osiah.)
Post: #1688
RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie
kolejny etap - domek dla grajka - zakończony
   
   
   



21-08-2014, 00:05
Post: #1689
RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie
Zarąbisty efekt końcowyTongue. Szacun za pomysł i wykonanie.
21-08-2014, 11:16
Post: #1690
RE: Co zrobilem/am dzisiaj w swoim Sharanie
Czujnik temperatury cieczy chłodzącej wymieniony pozdrawiam




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name