Ocena wątku:
jakiej mapy używacie ??
19-11-2013, 22:18
Post: #61
RE: jakiej mapy używacie ??
A ja mam Garmina w radiu i jest ok. jeszcze nigdy nie pobłądził, chociaż ciężko jest go zaktualizować, to już opanowałem technikę i idzie mi to już sprawnie.
Reklama

19-11-2013, 22:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-11-2013 22:56 przez Czerwony.)
Post: #62
RE: jakiej mapy używacie ??
Koledzy, a jak jest z aktualizacją takich nawigacji (nowe drogi, zmiany organizacji itp.)? Bo jak używam nawigacji wujka googla w telefonie (rozmiar mi wystarcza w zupełności) to mam wszystko na bieżąco. Niedawno był otwierany jakiś kawałeczek dojazdu do autostrady i ja go miałem w mojej navi natychmiast. Jak w takich nawigacjach "całą gębą" to wygląda?

A tak w ogóle (co do tematu) to najlepiej mi pasuje nawigacja wujka g., a w tle Yanosik (wyskakuje, gdy ma coś do powiedzenia). Zacna apka! Kilka razy już się przydała Wink Z samą nawigacją w Yanosiku jakoś nie umiałem się dogadać.
19-11-2013, 23:12
Post: #63
RE: jakiej mapy używacie ??
AM w mio
nic więcej nie potrzeba
20-11-2013, 10:26
Post: #64
RE: jakiej mapy używacie ??
(19-11-2013 22:54)Czerwony napisał(a):  Koledzy, a jak jest z aktualizacją takich nawigacji

Nawigacja Orange aktualizuje bardzo szybko. W połowie sierpnia jechałem do Lublina i obwodnica Kurowa już była zaznaczona, chociaż droga oddana była kilka tygodni wcześniej.
20-11-2013, 11:20
Post: #65
RE: jakiej mapy używacie ??
Tylko AM i nic więcej nie trzeba.



VW Golf 1979 vr6
20-11-2013, 15:47
Post: #66
RE: jakiej mapy używacie ??
AM eu w Larku HD sprawdzona w całej eu i ok.



Tutaj działam www.klubzafira.pl
27-02-2014, 18:45
Post: #67
RE: jakiej mapy używacie ??
Odświeżę trochę temat, używam Auto Mapy w telefonie.

Posiadam AM oraz licencję na "wieki" na telefony z androidem jeśli by ktoś potrzebował proszę pisać na priv.



Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL = 166KM i 393Nm
08-03-2014, 03:05
Post: #68
RE: jakiej mapy używacie ??
Od wielu lat urządzenia Garmin'a.
Mapy to dawniej Garmin'a, obecnie mało stosuję bo rzadko za granicę jeżdżę mapa City Navigator Europe.
W PL od dłuższego już czasu darmowe często aktualizowane mapy UMP-PCPL - oceniam je b. pozytywnie.
Do współpracy navi z kompem - Garminowskie MapSource bardzo fajny program, można wrzucać do i zrzucać z urządzenia mapy, trasy, punkty itp moim zdaniem wygodniej zaplanować sobie trasę np, wakacyjną na kompie i wrzucić do navi .

Czasami też Nokia Mapy z telefonu - w sumie uważam że są coraz lepsze, bazują na Navteq i mają zaletę że są za free :-)
Oprócz Nokiowskich map w telefonie jest również Garmin mobile XT, przydaje się np. z mapą Topo na wędrówki czy to piesze czy rowerowe.



Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  RNS 315 - ktoś rozpracował mapy mwlodarc 7 4,135 12-02-2020 19:30
Ostatni post: wesol
  [Sharan II] RNS510 nowe mapy dj_zuczek 2 2,066 18-05-2017 11:03
Ostatni post: dj_zuczek
  szukam mapy polski do nawigacji mcd amma 4 11,877 24-12-2012 20:11
Ostatni post: MGalaxy

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name