Ocena wątku:
jak to zrobić
29-09-2010, 18:17
Post: #1
jak to zrobić
Witam ponownie,mam pytanie jak przeprowadzić kabel z kabiny prosto do akumulatora ,dokładnie chodzi o zasilanie radia cb ,raz ze szpetnie wygląda podłączone do zapalniczki a drugie to że mniej dostaje sie zakłóceń gdy jest bezposrednio podłączonyh do akumulatorka.... szukałem ale jest wszystko szczelne moze znacie magiczne specjalne miejsce z gory dziękujeConfused
Reklama

30-09-2010, 21:51
Post: #2
RE: jak to zrobić
Też się nad tym zastanawiam, poniieważ zanierzam zbudować tubę basową i chciałbym podłączyć wzmacniacz, dlatego myślałem czy nie podpiąć się pod gniazdo zapalniczki znajdujące się w bagażniku. Prąd tam płynie stale więc nie powinno być problemu a i męczyć się nie trzeba szukając sposobu przepchania kabla z komory silnika do kabiny. Taka jest moja propozycja.
01-10-2010, 17:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-10-2010 17:57 przez Jabol.)
Post: #3
RE: jak to zrobić
sand21 podłącz się pod bezpieczniki,ja tak się wpiełem i Cb radio zamontowałem na klapce od bezpieczników.
Na przewodzie do bezpiecznika założyłem jeszcze kostke i bez problemu demontuje radio 5 sekund roboty .



SHARAN 1.9 TDI 110KM 1998r


http://images.chomikuj.pl/button/Jabol2.0.gif[/IMG][/URL]

http://www.ekobris.pl Sprzątanie biur,hal,osiedli Warszawa
16-01-2011, 13:27
Post: #4
RE: jak to zrobić
pod klapa bezpieczników jest otwór do grodzi tamtedy przełóz kabel wyjdzie za zbiorniczkiem od płynu ja ma podłonczona kostke pod zapalniczke ale od srodka i tez działa
19-01-2011, 20:38
Post: #5
RE: jak to zrobić
Witam pod bezpiecznikami wyciąga się taki czarny plastyk w kierunku fotela kierowcy za tym plastykiem były dwa otwory zaślepione, po wyjęciu gumowej zaślepki w komorze silnika widać ten otwór w okolicy wspomagania pompy hamulcowej. Ja przez te otwory przełożyłem zasilanie do radia cb i kabel do anteny
19-01-2011, 20:51
Post: #6
RE: jak to zrobić
tak jak tu koledzy piszą rozbierz plastiki za bezpiecznikami, połóż się głowa na pedałachSmile i zobaczysz w ścianie grodziowej jest taka guma przez, która puszczone są kable do bezpieczników, jak montowałem nagłośnienie to właśnie tam wszystkie kable puszczałem.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pytanie dotyczące Opon letnich i zimowych. Czy mogę zrobić tak jak ja myślę? ;) Submix 6 2,579 18-06-2017 17:03
Ostatni post: wesol
  Szyberdach jak zrobic automat ?? Rolnik 13 4,912 18-08-2013 21:33
Ostatni post: m-blue

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name