Ocena wątku:
BCM 30 BYT-ów zabawy
17-06-2020, 15:01
Post: #1
BCM 30 BYT-ów zabawy
Pewnego czasu znudzony zabawami z VCDSem . Zrobiłem screeny wszytkich BYTów długiego kodowania w BCM-ie . Tak mam większy pogląd na kodowania jakie jeszcze można by zrobić , a które wyłączyć .
tak na ''dziń dybry'' mam pewne zapytania . Może ktoś podyskutuje . Doradzi . Zobaczymy .Smile

BYT0 Bit 1,2 Auto Unlock/Lock . Mam nie zaznaczone . Czy to chodzi o zamykanie centralnego zamka przy jakiejś prędkości ?

BYT 4 Bit 5,6 Zamykanie szyb i szyberdachu od czujnika deszczu . Ktoś ma to zanaczone i działa ? Kiedyś to póbowaliśmy ćwiczyć i nic nie wyszło .

BYT 7 Bit 0,1 Dziwne niby mam elektryczne drzwi ( własne sterowniki) a tutaj w BCM-ie nie zaznaczone .

BYT9 Bit1 Quma ktoś co to za wyjście czujnika prędkości Confused

BYT 11 Bit 1 Chyba lepiej klakson mieć cały czas dostępny ? czy nie ?

BYT12 Bit 3 Oświetlenie komory silnika przez lewy kierunkowskaz . Ciekawe czy podniesienie pokrywy ( mikrostyk) załącza żarówkę kirunkowskazu .

BYT 19 Bawił się ktoś w wydłużanie żywotnosci żarówek ?

BYT 25 Bit ) Automatyczna wycieraczka tylna aktywna . Jak to chodzi ? Będzie się włączała automatycznie w zależnie od deszczu ? Czy co ?

BYT27 Bit0 Co to za alternatywna pozycja spoczynkowa wycieraczek ?

   
   
Reklama





Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name