Ocena wątku:
Wirtualny licznik w naszych sha/alh, możliwe?
09-06-2020, 17:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-06-2020 17:20 przez szczyku.)
Post: #1
Wirtualny licznik w naszych sha/alh, możliwe?
Chińscy przyjaciele zrobili fajne liczniki dla platformy PQ, z ciekawości napisałem czy są dla naszej. Odpowiedź niżej :cool:

[Obrazek: d9SaJqL.jpg][/i]

[Obrazek: Cc5UKoH.jpg]

Zostało poczekać kilka miesięcy :D

Dla ciekawskich:

#Aliexpress € 580,28 | Virtual Cockpit LCD instrument Cluster Digital dashboard Virtual Speedometer Digital cockpit For VW B8 Passat B8 Variant Arteon
https://a.aliexpress.com/_etaaEu
Reklama

12-06-2020, 20:36
Post: #2
RE: Wirtualny licznik w naszych sha/alh, możliwe?
No to po ...uj Huh kupowałem kolor oryginał , trzeba było,poczekać na chińczyka . Ale jakby zgłębić prawnie taki przeszczep licznika , jak nigdy takowy nie istniał w naszych samochodach . To już tak różowo nie wygląda. Confused
12-06-2020, 21:51
Post: #3
RE: Wirtualny licznik w naszych sha/alh, możliwe?
Kupuję na Ali... dużo i często, ale drobiazgi - czasem zdarzają się wpadki z jakością, czasem wprost robienie w bambuko, niepoprawne opisy to reguła - ale przynajmniej stawka nie jest bolesna. Dochodzę do wniosku, że skecz "chińska restauracja" to film dokumentalny.

Nie wiem czy odważyłbym się wydać 600-700 EUR u nich, no ale nie ma ryzyka - nie ma zabawy.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name