Ocena wątku:
Żegnam się w związku z nieporozumieniem na forum.
13-01-2012, 01:05
Post: #11
RE: Żegnam się w związku z nieporozumieniem na forum.
Jestem zdania że ile ludzi tyle zdań i tyle rodzajów poczucia humoru. Podobno każda kłótnia jest budująca ponieważ powiększa nasze doświadczenie Smile mam nadzieje że cała sytuacja będzie kolejną nauczką dla nas wszystkich i uda nam się dojść do porozumienia.
Reklama

13-01-2012, 10:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2012 10:33 przez daneczek76.)
Post: #12
RE: Żegnam się w związku z nieporozumieniem na forum.
Bardzo ładnie.
To ja dodam swoje parę groszy.
Ja się na żartach znam i lubię ludzi pozytywnie zakręconych i nie widzę w tym poście żadnego problemu. Kolega dostał punkt za humor a także na zachętę miało to zadziałać tak aby np :bardziej udzielał się na forum i częściej tu bywał.
Nie którzy na żarcie się nie poznali i poczuli się jeszcze urażanie ,ja to rozumiem ale żeby zaraz wyzywa od Leszczy? Można było to napisać bez emocji.

Bardzo podoba mi sie stwierdzenie kolegi wedr cytuje:
wedr' napisał(a):Szanujmy się ile się da, twórzmy koło pomocy, punktujmy nie tylko doraźną radę, ale też dobry humor, nawet wtedy gdy bolą plecy od niewygodnej pozycji przed komputerem. Jak będzie? I czy punkty forumowe mają aż takie znaczenie?

A może właśnie powinny...
Pozwoliłem sobie sprawdzić:

"Pozytywny (+1): Za tworzenie pozytywnej atmosfery na forumowych salonach." I git



Szanowny kolego piotrek_1980 żebyśmy się dobrze zrozumieli ty nie dostałeś ostrzeżenia za odmienność zdania tylko za obelgę wobec kolegi. A ja tu jestem pota aby was pogłaskać ale i ukarać jak Ojciec.
Z twoim zdaniem się liczę i rozumiem ale uważam że każdy punkt który dostaje user nie tylko za wiedzę techniczną ma wpływ na rozwój bo taki człowiek zaczyna częściej bywać na forum co za tym idzie pisze więcej postów (nie koniecznie takich z humorem), a to wszystko razem przyczynia się do rozwoju forum.

i tak na koniec:

Po prostu szanujmy się na wzajem nie piszmy do kogoś bo jesteśmy mądrzejsi, czy z pozycji siły.
To że się różnimy i mamy różne zdania to właśnie w nas jest piękne, bo świat byłby mdły gdybyśmy wszyscy byli tacy sami.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
13-01-2012, 11:18
Post: #13
RE: Żegnam się w związku z nieporozumieniem na forum.
(13-01-2012 10:04)daneczek76 napisał(a):  i tak na koniec:

Po prostu szanujmy się na wzajem nie piszmy do kogoś bo jesteśmy mądrzejsi, czy z pozycji siły.
To że się różnimy i mamy różne zdania to właśnie w nas jest piękne, bo świat byłby mdły gdybyśmy wszyscy byli tacy sami.
Hmm, przy okazji poruszenia tego tematu powiem, że jeden z moderatorów pisze przeważnie z pozycji siły. Szacunek z mojej strony dla niego za wiedzę, ale ogromny minus za podejście do przekazywania jej.

Również jestem za tym Piotrze, abyś został na forum, bo forum to ludzie i tylko ludzie. Jeden człowiek nie znaczy nic samotnie, ale we współpracy z innymi jest bezcenny.



VW Sharan '00 1.9 TDI AVG 110KM
VW Sharan '00 1.9 TDI PD ANU 90KM
13-01-2012, 12:19
Post: #14
RE: Żegnam się w związku z nieporozumieniem na forum.
plsmart0 myślę że kolega się poprawił i jest już dużo lepiej. A kto się czubi ten się lubiBig Grin



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
13-01-2012, 13:39
Post: #15
RE: Żegnam się w związku z nieporozumieniem na forum.
Panowie, taka już nasza polska mentalność... Szanujmy się i będzie dobrze. Cieszę się, że temat został poruszony. Będzie teraz przyjaźniejsza atmosfera wg mnie.

Fakt poprawił się Big Grin



VW Sharan '00 1.9 TDI AVG 110KM
VW Sharan '00 1.9 TDI PD ANU 90KM




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  historia forum SGA Mazur1908 9 2,473 16-01-2019 14:34
Ostatni post: grzeczny_52
  Galeria - auta na forum Motorek4612 3 3,772 30-07-2011 11:43
Ostatni post: RAFFEN

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name