Ocena wątku:
Czujnik easy open
19-09-2020, 10:29
Post: #1
Czujnik easy open
Dzień dobry,
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie dokładnie znajduje się czujnik od otwierania bagażnika nogą (Easy Open)? Czy to widać od dołu czy gdzieś jest głębiej ukryte w zderzaku?

Ostatnio stałem się posiadaczem używanego Sharana i wg wszelkich danych autko wyjechało z fabrycznie założonym systemem. Opcję też widać w menu komfort, ale po prostu fizycznie nie działa. Zastanawiam się czy czujnik jest i nie działa czy w ogóle go nie ma bo np ktoś wymontował. Wiem, że była drobna szkoda na tył kilka lat temu - może wtedy padło i nikt już nie naprawiał.

Chciałbym przede wszystkim zorientować się czy czujnik fizycznie istnieje, a jeśli tak to wtedy zastanowić się nad ewentualną naprawą.
Reklama

19-09-2020, 17:01
Post: #2
RE: Czujnik easy open
Czujnik Easy Open jest montowany w hokeju zderzaka tylnego . To jest mała puszka i 2 wiązki kabelków . Jak nie masz haka (a ponoć funkcja EO nie była dostępna z hakiem ) to trudno będzie zajrzeć do wnętrza zderzaka . Trzeba by było trochę porozkręcać .
Ale Key Less to na pewno masz ? Bo Easy Open to podfunkcja Key Less
19-09-2020, 20:52
Post: #3
RE: Czujnik easy open
Hmm czyli chyba czeka mnie wizyta w serwisie.

Haka nie mam i nie było. Keyless oczywiście jest. No i wygląda na to że w oryginalnym wyposażeniu był czujnik. Pozostaje pewnie podpiąć do komputera.

A hak wyklucza easy open? Bo też rozważam dołożenie.
21-09-2020, 22:36
Post: #4
RE: Czujnik easy open
(19-09-2020 20:52)Macro napisał(a):  A hak wyklucza easy open? Bo też rozważam dołożenie.
Gdzieś mi się to rzuciło w konfiguratorze auta . Ale to nie jest potwierdzone . Jak nawet w ASO powiedzą ,że się nie da . To nie znaczy że się nie da poprawić fabryki .
24-09-2020, 09:47
Post: #5
RE: Czujnik easy open
Na razie umówiłem się do serwisu żeby mi zdiagnozowali co i jak. Zobaczymy.
Przy okazji podpytałem i w ASO dołożenie haka (pomijając kwestie easy open) kosztuje ok 5tys pln razem ze wszystkim Confused
24-09-2020, 09:56
Post: #6
RE: Czujnik easy open
Bo zmiana wiatraków jest tak jakbyśmy mieszkali na Saharze i ciągali po 2 tony w górach.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
24-09-2020, 23:04
Post: #7
RE: Czujnik easy open
(24-09-2020 09:47)Macro napisał(a):  Przy okazji podpytałem i w ASO dołożenie haka (pomijając kwestie easy open) kosztuje ok 5tys pln razem ze wszystkim Confused
Jest cały temat o montażu haka . Trzeba się postarać by wydać więcej niż 1 tys .




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czujnik poziomu płynu do spryskiwaczy piotrb79 3 660 09-11-2022 18:44
Ostatni post: michal_turek
  czujnik poziomowania swiateł xenon Leszek83 3 989 20-02-2021 17:26
Ostatni post: Bart
  Czujnik/ czujniki poziomowania xenon. szczyku 1 988 10-04-2020 02:57
Ostatni post: szczyku

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name