Ocena wątku:
{Dziwne zachowanie sprzedającego]Czy ktoś z forum dziś zakupił tego VW ??
19-01-2020, 16:04
Post: #1
{Dziwne zachowanie sprzedającego]Czy ktoś z forum dziś zakupił tego VW ??
Pytanie dotyczy aukcji: (na chwile obecną jeszcze dostępna): https://www.olx.pl/oferta/volkswagen-sha...Dg28d.html

Tak , pytam troszkę z ciekawości , bo ja też chciałem go oglądać , ale nie potrafiłem dogadać się ze sprzedającym , dzwoniłem od wczoraj od rana ze 3 razy.Najpierw powiedział że bez problemu można przyjechać oglądać. ogarnąłem drugiego kierowce , wyjeżdzam z miasta , tankując auto na wylocie dzwonie do gościa mówię , że jestem w drodze proszę o adres , a ten do mnie że to nie ja wcześniej dzwoniłem (POZNAJE PO GŁOSIE ,że to nie TY Big Grin ),zawróciłem do domu bo powiedział że jedzie już jakiś klient z daleka. Potem za każdym kolejnym telefonem zbywał mnie twierdząc że już ktoś po niego jedzie. Wczoraj wieczorem okazało się że z kimś się jednak nie dogadał, i umówiłem się że dziś przyjadę obejrzeć Big Grin. Dzwonię o 10 , i znowu śpiewka że już ma dwóch kupców czekających na niego pod domem.Ostatecznie o 14 po kolejnym telefonie powiedział , że sprzedał Big Grin
Reklama





Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name