Ocena wątku:
Przekaźnik kierunkowskazów nie 'klika'
10-01-2020, 23:08
Post: #11
RE: Przekaźnik kierunkowskazów nie 'klika'
W tych licznikach nie trzeba nic sprawdzać po ściągnięciu wskazówek. Patrzyłem na ręce człowiekowi, który kopiował co trzeba ze starego licznika i wrzucał do licznika kolor.

Po ściągnięciu wskazówek skalibrowaly się same przy podaniu zasilania na licznik.
Reklama

11-01-2020, 00:26
Post: #12
RE: Przekaźnik kierunkowskazów nie 'klika'
Widać, że to mądrzejsze liczniki niż te w Fabii i Octavii (też robiłem).
No i elektryk lepszy niż ja.



Tempomaty w grupie VAG. Wiązki, montaż, kodowanie. Śląsk i okolice. 510 150 407
11-01-2020, 06:00
Post: #13
RE: Przekaźnik kierunkowskazów nie 'klika'
(11-01-2020 00:26)koleś napisał(a):  No i elektryk lepszy niż ja.

Nie wiem czy lepszy, ale np gdyby ten kolor był z ochroną komponentu, to już by nic nie zrobił. Wszystko jest kwestią doświadczenia i sprzętu jaki się posiada.
11-01-2020, 08:08
Post: #14
RE: Przekaźnik kierunkowskazów nie 'klika'
Napewno jeden z najlepszych na rynku. Już kiedyś się o niego otarłem. Dawno dawno temu bawił się w komórkach. Od wielu lat już dłubie w osprzęcie samochodowym. Wymyśla, dorabia układy by coś innego zastosować w aucie co nie miało prawa tam wylądować.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
11-01-2020, 22:18
Post: #15
RE: Przekaźnik kierunkowskazów nie 'klika'
Wesol, ja nie pisze o spacewalkerze, bo on mi tylko aktualizacje do 3D zrobił. Licznik zadaptował mi jakiś miejscowy magik i o nim pisze, ze jakby była ochrona, to by sobie juz nie poradził.
11-01-2020, 22:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-01-2020 22:42 przez wesol.)
Post: #16
RE: Przekaźnik kierunkowskazów nie 'klika'
A już myslakem że jednak space.
Ale to jest generalnie porąbane że rak zmieniają jak nie dostawców podzespołów to jeszcze nawet samo to że inne układy elektroniczne tam są zastosowane. Potem trzeba się od nowa uczyć, sprzęty zakupić. Licznik by w aucie 15 letnim zrobić to trzeba kupić kabel za 5000 zł. No kogoś pogięło. A do jeszcze nowszych musi być jeszcze bardziej zaawansowany i inny sprzęt. Poza tym tam nie ma że coś podpowiada że klikniesz tu czy tam i masz podpisane "zrobi się to czy tamto".

Wracając do tematu to ja bym tu zaopatrzył się w schemat elektryczny i szukał. Jeśli to nie działają te kierunkowskazy a nie samo klikanie to ja bym szukał problemu w kablotece lub samym bcm.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name