Ocena wątku:
Zegary
08-01-2020, 08:31
Post: #1
Zegary
Witam wszystkich jestem na forum nowy więc proszę o wyrozumiałość
Moje pytanie jest następujące przestały mi działać zegary w alhambrze 1999 rok diesel tylko mruga kontrolka oleju cały czas i nabija km wszystkie kontrolki działają jak powinny oddałem zegary do naprawy ponoć były jakieś zimne luty i coś tam zostało wymienione lecz nie przyniosło to żadnych rezultatów nie działają dalej ktoś ma jakieś sugestie?
A drugie moje pytanie to takie że zakupiłem drugie zegary od Sharana działają lecz chciałbym zmienić podświetlenie z zielonego na czerwone ale nie bardzo wiem jak
Dzięki za wszystkie sugestie w obu pytaniach i pozdrawiam
Reklama

08-01-2020, 17:51
Post: #2
RE: Zegary
W przedlifcie kolor podświetlenia jest namalowany na tarczach, trzeba zeskrobać farbę i dajesz wtedy kolor jaki chcesz. Robiłeś test zegarów vagiem?



Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
09-01-2020, 07:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2020 07:45 przez slawek33a.)
Post: #3
RE: Zegary
Czescć poradziłem sobie zamieniłem całe te płytki tzn te z Sharana sprawne podmienione do tych z Alhambra wszystko działa tak jak powinno tylko jeszcze jedno pytanie odnośnie wskazań paliwa w starym liczniku jak dochodziło do czerwonej kreski to zaczęła świecić rezerwa teraz po wymianie zegarów jak jest na czerwonej kresce to nie świeci żarówka na pewno sprawna bo po przekręceniu zapłonu zaświeca się na chwilę i gaśnie i tu moje pytanie
Czy Sharan miał większy zbiornik paliwa czy jest inaczej ustawiony pływak niż w alhambrze czy ewentualnie da się to kompem ustawić ?
Na tych uszkodzonych zegarach test zegarów normalnie działa żadnych błędów nie wykrywa jak byłem u znachora to aż był zdziwiony że jest wszystko ok a i tak nie działają z kolei byłem u drugiego i stwierdził że może być uszkodzony procesor trochę nie opłacalna naprawa
Kupiłem zegary od Sharana za całe 50 Zeta z komputerem i działają zgłosiłem zmianę zegarów na stacji diagnostycznej zapłaciłem 51 zł potem wydział komunikacji tam też trzeba zgłosić zostawić oświadczenie że się ingerowało w przebieg i po sprawie
Tylko zostaje mi jeszcze ten wskaźnik poziomu paliwa do wyjaśnienia
09-01-2020, 17:37
Post: #4
RE: Zegary
a przebieg wpisał z nowych czy jak?
Nie pomogę z nimi bo przedlifta już nie mam. a jak na vagu poziom paliwa wskazuje? Może ma inaczej skalibroiwany?



Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
09-01-2020, 18:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2020 18:54 przez slawek33a.)
Post: #5
RE: Zegary
Tak przebieg został wpisany z nowych zegarów
Na vagu jeszcze nie sprawdzany




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sharan FL -zegary anglik zamiana Peszek 6 2,203 02-02-2015 21:51
Ostatni post: Peszek

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name