Ocena wątku:
dołożenie soczewek
02-01-2020, 02:48
Post: #11
RE: dołożenie soczewek
Miałem nadzieję że ktoś tutaj robił coś ciekawego z lampami w galaxy bo do niego jest lipa z lampami innymi niż ori.
A że prawo łamiemy to nie wszyscy nawet sobie zdają sprawę. Bo nawet żaróweczka led w rejestracji lub nawet wewnątrz auta może oznaczać brak dowodu rejestracyjnego.



klaustrofobia: czyli lęk przed zamkniętymi pomieszczeniami.
np.:
Idę do sklepu po piwo i boje się że będzie zamknięte.
Reklama

02-01-2020, 04:46
Post: #12
RE: dołożenie soczewek
Żeby tu tylko o brak dowodu chodziło to nikt by afery nie podnosił.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
02-01-2020, 16:01
Post: #13
RE: dołożenie soczewek
Wewnątrz nie
02-01-2020, 19:13
Post: #14
RE: dołożenie soczewek
Tak wewnątrz to mozna nawet pozbawić się oświetlenia bo nie jest obowiązkowe albo dać sobie zielone jak komuś tak odpowiada. Na zewnątrz to nie można ingerować w zmiany nawet z żaróweczki W5W od rejestracji.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
12-01-2020, 18:36
Post: #15
RE: dołożenie soczewek
A ja na dniach będę przerabiać lampy w mojej Alhambrze, ogólnie mi się nie śpieszy kupiłem drugie lampy za 140zł plus oddałem do polerki za 150zł soczewki zamówiłem z aliexpress za 90zł przetwornice HID miałem w garażu na allegro zamówiłem żarniki H1 za 34zł z przesyłką. Teraz się tylko jeszcze zastanawiam czy malować środek na czarno czy zostawić chrom ale to wyjdzie w praniu, jeżeli uda mi się wyczyścić środek to zostaje chrom.
12-01-2020, 23:45
Post: #16
RE: dołożenie soczewek
Czekam na efekty. Daj znać jak będzie świeciło. A teraz jakie masz lampy, zwykłe czy xenon?



klaustrofobia: czyli lęk przed zamkniętymi pomieszczeniami.
np.:
Idę do sklepu po piwo i boje się że będzie zamknięte.
16-01-2020, 00:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-01-2020 00:05 przez Gutecky.)
Post: #17
RE: dołożenie soczewek
Teraz mam zwykle lampy ale bardzo zniszczone. Jedna lampa skończona. Drugą będę robić jutro bo muszę kupić nowy silniczek regulacji świateł bo jeden nie działa.        
16-02-2020, 22:31
Post: #18
RE: dołożenie soczewek
Lampy złożone, świecą i wyglądają super. Napotkałem tylko problem bo gdy zapalam światła tracę centralny zamek, wycieraczki, oświetlenie kabiny, kierunkowskazy muszę wyciągnąć i włożyć bezpiecznik pod maską i wtedy jest ok ale gdy tylko żarniki ostygną i znowu zapalam to sytuacja się powtarza.
17-02-2020, 14:10
Post: #19
RE: dołożenie soczewek
A jak świecą? może jakieś foto z linią odcięcia światłą?



klaustrofobia: czyli lęk przed zamkniętymi pomieszczeniami.
np.:
Idę do sklepu po piwo i boje się że będzie zamknięte.
21-02-2020, 07:50
Post: #20
RE: dołożenie soczewek
Mam problem z wrzuceniem zdjęć pisze, że za duży rozmiar.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name