Ocena wątku:
Światło cofania Sharan
30-12-2019, 18:00
Post: #51
RE: Światło cofania Sharan
No całkiem przyzwoicie. Myślałem, że bardziej to się rzuca w oczy. Tez spróbuje. Przyznam że interesował mnie ten temat od dawna. Dzięki za foty.
Myślałem tylko jak z wiązki (gniazda) do przyczepki poszło zasilanie przecie tam nie ma chyba pinu na wsteczny, ale może gość pociągnal ze słupka i tyle. W każdym razie dzięki narka.



Sharan 4motion AUY 115HP
Reklama

30-12-2019, 19:00
Post: #52
RE: Światło cofania Sharan
z tego co mi wiadomo wszystko jest pod wiązkę z przyczepki
lampa jest zamontowana pod zderzakiem więc praktycznie jej nie widać jak patrzy się z góry
polecam - widoczność w nocy jest super
30-12-2019, 19:06
Post: #53
RE: Światło cofania Sharan
i powiem szczerze ze chyba ja sie skisze po nowym roku na montaz tego w touranach. Zawsze to lepiej cofac po zmroku. drogie nie jest wiec mozna sprobowac. Ori hak ze zlaczem 13 pinowym ma wsteczne swiatlo. Tylko nie wiem jak to umnie na canie bedzi to pracowac zeby nie wywalilo jakiego bledu na szafie. ale to sie ogarnie jak cos.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
30-12-2019, 19:12
Post: #54
RE: Światło cofania Sharan
dokładnie
dużo nie kosztuje, robi robotę
obecnie podczas cofania w nocy nie mam już wcześniejszych problemów z decyzją Wink
30-12-2019, 20:46
Post: #55
RE: Światło cofania Sharan
Przy 13 pinowym gnieździe można by taką lampę połączyć sztywno z wtyczką i jeździłaby w gnieździe haka.
29-08-2020, 20:43
Post: #56
RE: Światło cofania Sharan
(12-12-2019 11:14)krzys-k2 napisał(a):  Moim zdaniem światło które zamontowałem jest tu jak najmniejszym problemem(...)

Witam po krótkiej przerwie.
Odnosząc się do twojego zamysłu krzys-k2 z lepszym wstecznym znalazłem w końcu trochę wolnego czasu i postanowiłem porobić przy aucie. Jako że trochę wziąłem się za blacharkę klapy i pękniętego zderzaka tył, to zrobiłem ten patent z takim ledem jak u ciebie pod dołem z ta różnicą, że jak poszedłem na dwa co by było symetrycznie i cofnąłem te światła bardziej w głąb aby się nie rzucały za bardzo w oczy. Zamocowałem je na małych kątownikach ok.7 cm przykręconych chyba do końcówek podłużnic. Tak mi to chyba wygląda, jest tam po jednej śrubie 8-ce i tam je przykręciłem.
Efekt jet świetny, chociaż po twoich zdjęciach nocnych obawiałem się dwóch sztuk.
Powiem tak: w dzień nie ma problemu, a w nocy to blask świetlny nie jest taki "ognisty" jak widać na zdjęciach. Jest nieco mniej "porażający".
Za to widoczność w lusterkach jest nie do porównania z org.


Załączone pliki Miniatury
                       



Sharan 4motion AUY 115HP




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name