Ocena wątku:
Światło cofania Sharan
24-11-2019, 21:28
Post: #21
RE: Światło cofania Sharan
Postaram się jutro zrobić zdjęcie jak widać w nocy. Ale ostatnio cofałem toyotą corollą rocznik 2019 i kamera cofania w mojej o niebo lepiej widać.

A radio mam chyba najtańsze na androidzie z GPS i dotykowymi przyciskami. Jutro poszukam mojego chińskiego sprzedawce.



klaustrofobia: czyli lęk przed zamkniętymi pomieszczeniami.
np.:
Idę do sklepu po piwo i boje się że będzie zamknięte.
Reklama

24-11-2019, 23:29
Post: #22
RE: Światło cofania Sharan
W biedronce mam teraz zamontowany rejestrator z kamerką cofania. Kamerkę cofania przeniosłem do środka bo miałem dość przecierania jej jak miałem cofać. Przeniesienie wiązało się z gorszą jakością w nocy bo diody doświetlające odbijały się w szybie. Teraz myślę o dołożeniu dodatkowej lampy do światła cofania, ponieważ mam już tą nowszą blendę z jedną żarówką jako światło wsteczne, Myślę o dołożeniu lampek diodowych tylko nie wymyśliłem gdzie Sad
25-11-2019, 11:50
Post: #23
RE: Światło cofania Sharan
Ja kiedyś myślałem o dołożeniu świateł do jazdy dziennej pod zderzakiem, coś podobnie jak było w dużych fiatach.

A zamawiałem od tego dostawcy
https://pl.aliexpress.com/item/330250231...5c0fyz1rjq

z wysyłką z PL przyszło w 2 dni. A kamerka IR i świeci jak dioda więc nawet na początku jak miałem w środku to ni robiło poblasku na szybie.



klaustrofobia: czyli lęk przed zamkniętymi pomieszczeniami.
np.:
Idę do sklepu po piwo i boje się że będzie zamknięte.
25-11-2019, 12:59
Post: #24
RE: Światło cofania Sharan
który tam siedzi Android ? Masz RDS w radiu ? Czy zapamietuje ksiązke tel z kontaktami ?

w mojej tanszej wersji chyba w jakiejś wersji Windows jest z tym wszystkim problem



Galaxy MK2 1.9 TDI 2004r - wirus na 169km / 360Nm Big Grin
Focus MK1 1.6 1998r
27-11-2019, 12:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-11-2019 12:35 przez schak.)
Post: #25
RE: Światło cofania Sharan
Android chyba 8.1 Go
RDS brak ale takie wzielem świadomie bo było tańsze. (gdyby było lipa radio mniej szkoda kasy)
Książka jest trochę dziwna ale taki urok. Sparowanie bezproblemowe a i łączenie z telefonem bardzo szybkie.

foto z kamerki cofania. W rzeczywistości jest o niebo lepiej widać i wyraźnie.


Załączone pliki Miniatury
   



klaustrofobia: czyli lęk przed zamkniętymi pomieszczeniami.
np.:
Idę do sklepu po piwo i boje się że będzie zamknięte.
28-11-2019, 16:07
Post: #26
RE: Światło cofania Sharan
(27-11-2019 12:14)schak napisał(a):  Android chyba 8.1 Go
RDS brak ale takie wzielem świadomie bo było tańsze. (gdyby było lipa radio mniej szkoda kasy)
Książka jest trochę dziwna ale taki urok. Sparowanie bezproblemowe a i łączenie z telefonem bardzo szybkie.

foto z kamerki cofania. W rzeczywistości jest o niebo lepiej widać i wyraźnie.

Cześć! W którym miejscu masz zamontowaną kamerę. Mam podobne radio i myślę o kamerze tylko nie mam pomysłu gdzie by było dobrze ją zamontować.
29-11-2019, 01:08
Post: #27
RE: Światło cofania Sharan
W listwie zaraz nad rejestracją. Jutro fotkę cykne.



klaustrofobia: czyli lęk przed zamkniętymi pomieszczeniami.
np.:
Idę do sklepu po piwo i boje się że będzie zamknięte.
03-12-2019, 23:32
Post: #28
RE: Światło cofania Sharan
W jednym sharanie już zamontowane światło pod zderzakiem - jest już super
teraz zastanawiam się nad moim ale tutaj chcę coś w stylu halogenu/listwy led
i tutaj pytanie - jakiej mocy mogę dać w/w oświetlenie ?
18W, 32 W ?
05-12-2019, 09:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-12-2019 10:01 przez kalamb.)
Post: #29
RE: Światło cofania Sharan
Mozesz dać nawet 300 W tylko jak się zdarzy, ze zapalisz to przede mną w nocy to Cię zastrzelę ;-)
05-12-2019, 11:09
Post: #30
RE: Światło cofania Sharan
Pytanie do tych, co maja dodatkowe światło:
Podłączacie to jako dodatkowe światło cofania, czy jako niezależne oświetlenie, włączane osobno? I która z tych wersji jest legalna?




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name