Ocena wątku:
Przekaźnik obok modułu komfortu
18-10-2019, 18:46
Post: #1
Przekaźnik obok modułu komfortu
Witam, od niedawna jestem posiadaczem sharan 96 r. i mam problem z centralnym zamkiem mianowice poprzedni właściciel wymontował moduł komfortu oraz przekażnik który był obok i wstawił głośniki pod siedzenia które są na tyle duże ze poprostu przeszkadzał mu moduł oraz ten przeklażnik, otrzymałem od niego tylko moduł komfortu i zapewnienie że przekażnik jest tam dalej zamontowany pod głośnikami lecz nie ma go tam. Czy byłaby możliwość aby ktoś napisał mi jaki jest to brakujący przekaźnik lub zrobił zdjęcie swojego?
Reklama

13-11-2019, 23:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-11-2019 23:47 przez marcin1621.)
Post: #2
RE: Przekaźnik obok modułu komfortu
(18-10-2019 18:46)bartek17b napisał(a):  Witam, od niedawna jestem posiadaczem sharan 96 r. i mam problem z centralnym zamkiem mianowice poprzedni właściciel wymontował moduł komfortu oraz przekażnik który był obok i wstawił głośniki pod siedzenia które są na tyle duże ze poprostu przeszkadzał mu moduł oraz ten przeklażnik, otrzymałem od niego tylko moduł komfortu i zapewnienie że przekażnik jest tam dalej zamontowany pod głośnikami lecz nie ma go tam. Czy byłaby możliwość aby ktoś napisał mi jaki jest to brakujący przekaźnik lub zrobił zdjęcie swojego?

Przekaznik jest do sterowania otwieraniem klapy bagaznika. Zdjęcie lub numer skombinuje Ci jutro od swojego. Który masz rok auta?
14-11-2019, 00:03
Post: #3
RE: Przekaźnik obok modułu komfortu
Gdybys czytał uważniej zauważyłbyś ze kolega ma 96 rok ;-)
14-11-2019, 00:22
Post: #4
RE: Przekaźnik obok modułu komfortu
(14-11-2019 00:03)kalamb napisał(a):  Gdybys czytał uważniej zauważyłbyś ze kolega ma 96 rok ;-)

Fakt,przeoczenie. Skupilem się na problemie z watku




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Rainbow Przekaźnik zapalniczki gdzie jest??? LukaszWRC 6 5,508 16-10-2014 09:52
Ostatni post: Fred

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name