Ocena wątku:
Dodatkowe halogeny
30-12-2011, 23:46
Post: #11
RE: Dodatkowe halogeny
Ja po wyraziłem swoją opinie dotyczącą tematu, ponieważ kiedyś mając Golfa 2 gdzie jest szeroka dokładka tzw. hokej, policjant usiłował wmówić, że w dokładce powinny znajdować się halogeny w miejscu gdzie jest bardzo dużo i często narażone na elastyczność Wink

co do rodzaju oznaczeń na kloszu lampy/halogenu to racja zgadza się i tutaj nie będę podważał tego zdania



[Obrazek: vd1c.jpg]
Reklama

31-12-2011, 08:44
Post: #12
RE: Dodatkowe halogeny
jak na relingach to juz jest na tyle wysoko ze nie bedzie mozna tego uzywac na drodze publicznej. tylko na prywatnej posesji lub w lesie jesli jestes w straży lesnej bo raczej do lasu to zbytnio nie mozna wjezdzac.

Z tym golfem 2 to pewnie jak w gofie 3 tez jest kierunek, chyba pozycja i wolne miejsce. Tu tez kiedys ktos sie czepial u kolegi ale tu raczje wazne jest to co jest wybite na kloszu. Jesli w tym wolnym miejscu nie ma nic wybite to jest to tylko zaslepka imitujaca lampke. Jelsi natomiast jest oznaczenie czyli i tez miejsce na żarówkę w tym kloszu to w myśl zasady wszystkie swiatla w aucie maja byc sprawne to te tez muszą działać.
Nie mozesz sobie zaloyc ledów i ich nie podłaczyć. Nie mozesz zalozyc sobie dodatkowych halogenów( takich jak na terenówkach są) i ich nie podłaczyć. Maja działać.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
31-12-2011, 16:40
Post: #13
RE: Dodatkowe halogeny
Tak dokładnie o to mi chodzi, lampy, które są na aucie to mają działać i nie ma innej opcji. Natomiast z golfem 2 to troszkę inaczej niż z golfem 3, ponieważ w golfie 2 miałem wąską wersję zderzaka więc tam nie było możliwości mieć halogenów, jedynie przymocowane od dołu do zderzaka dodatkowe, bo miejsca oryginalnego tam nie było po prostu, w szerokich zderzakach już było jak w golfie 3 Smile.



[Obrazek: vd1c.jpg]
31-12-2011, 18:20
Post: #14
RE: Dodatkowe halogeny
pany
rozmawiamy o Alhambrze a nie autach z innego stulecia.
31-12-2011, 18:24
Post: #15
RE: Dodatkowe halogeny
(31-12-2011 18:20)Sigma_74 napisał(a):  pany
rozmawiamy o Alhambrze a nie autach z innego stulecia.
no to przecież zostało już podane w jakich miejscach.
02-01-2012, 08:11
Post: #16
RE: Dodatkowe halogeny
ja juz wzroku dobrego nie mam i łapię się na tym że w ieczorem źle wiedzę, ale przesiadając się ze scorpio do galaxy odkryłem że ze wzrokiem nie jest tak źle, lampy świecą dobrze w Galaxy i to mnie cieszy.
Zastanawia mnie jaki chcesz osiągnąc efekt. Jak się domyślam halogen dalekosiężny to niewielkie urządzenie z soczewką, bo takich z ciężarówki chyba montowac nie będziesz.
Więc musze Ci powiedzieć że to nie będzie dobrze świeciło a raczej punktowo w pewnym zakresie. fizyki nie oszukasz. Jedynie duże zwierciadło z soczewką może świecić daleko i szeroko.
Przemysl to



Pozdrawiam Tommi, Rybnik
http://www.pomocdrogowa.rybnik.pl/




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dodatkowe wskazniki marcin1621 4 1,908 04-03-2018 00:47
Ostatni post: marcin1621
  Dodatkowe oświetlenie drzwi LED - tak to zrobiłem robertkol 25 10,912 31-05-2015 13:03
Ostatni post: jackol

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name