Ocena wątku:
Volvo rekordowy przebieg
13-08-2014, 20:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-08-2014 20:22 przez DuczekiOsia.)
Post: #21
RE: Volvo rekordowy przebieg
(10-03-2011 13:40)daneczek76 napisał(a):  Panowie średnio rocznie pierwsza 5 lat eksploatacji w Niemczech to 35-40 tyś. rocznie.
A wiec możecie odpowiedzieć sobie sami co znaczy realny przebieg.
Znam paru mechanistów którzy naprawiają auta od handlarzy i sami handlarze mówią że auto musi mieć 180 tyś jak ma przekroczone magiczne 200 tyś to nikt nie dzwoni i nie jest zainteresowany.
Także laicy którzy kupują samochody sami napędzają cofanie liczników.

co do przebiegu sam widziałem Octavie w 1.9 TDI 90KM silnik AGR z przebiegiem koło 800 tyś.



mój wg ksiązki serwisowej w pierwszym roku od narodzin pokonał prawie 70tys km , potem z roku na na rok coraz mniej :-) niemcy opuścił przy 328tkm
ps wczoraj podłączyłem ducato 2007 pod kompa przez mój kabel auto kupione przez szefa dwa lata temu przy przebiegu około 120tys km. Tylko że trzeba było zrobić silnik (wał,upg, nowe tłoki i szlif bloku dziwne że przebieg tylko 120tkm?? Wczoraj coś silniki słabo ciągnął i podłaczyłem pod fiat ecu scaner, a tam przebieg 412557 :-))))))
Reklama

13-08-2014, 21:56
Post: #22
RE: Volvo rekordowy przebieg
Proste że takie przebiegi i nie ma się co czarować,Ludzie narzekają że auto do d..y bo ma 180tyś a siada to czy tamto.W rzeczywistości mają po pół miliona km, więc nic dziwnego.Smile



Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić.
14-08-2014, 09:55
Post: #23
RE: Volvo rekordowy przebieg
Ja mam w tej chwili 316000 a pomidor chodzi jak ta lala. Ciekaw tylko jestem ile cofnięty Tongue



Auto bez gleby jest jak kobieta bez cycków. Niby pojeździć się da, ale czegoś brakuje.
14-08-2014, 21:20
Post: #24
RE: Volvo rekordowy przebieg
Gdyby niemcy, belgowie czy francuzi wiedzieli ile ich furmanki są w stanie przejechać, może nie byliby tak chętni ich sprzedawać. Znajomy Markus jak zobaczył u mnie tylko przeszło 300tys. to spytał ironicznie "a to jeszcze jeździ??" Problem nie w tym, że ich nie sprzedają z małymi przebiegami, bo sprzedają, tylko sobie je cenią, a takich "my" nie chcemy. Ma być tanio i ..... jak nowy. I w sumie takie kupujemy. Po przekręceniu się licznika, stan licznika jak w nowymBig Grin




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name