Ocena wątku:
Elektryczna klapa bagażnika
29-06-2019, 22:00
Post: #11
RE: Elektryczna klapa bagażnika
(29-06-2019 20:35)Maciej_F napisał(a):  Takowy pilot ma boczny przycisk otwierania klapy .

Mam taki przycisk a nie mam elektrycznej klapy, więc taki przycisk to chyba standard.
Reklama

12-08-2019, 11:22
Post: #12
RE: Elektryczna klapa bagażnika
Elektryczna klapa zamontowana Smile
Trochę roboty z tym jest ale końcowy efekt bardzo fajny Big Grin
Wszystko fajnie działa, super że otwiera się i zamyka z pilota.

http://bit.ly/2yVdyoy
18-03-2022, 22:55
Post: #13
RE: Elektryczna klapa bagażnika
Witam,

Robie wlasnie klape otwierana elektrycznie i chcialbym aby otwierala sie przyciskiem z nad tablicy rejestracyjnej na zewnatrz klapy oraz z kokpitu.
Wiazke kupilem dedykowana do tej przerobki ale w opisie tej wiazki nie ma slowa o mozliwosci otwierania przyciskami z kokpitu i z zewnatrz (przycisk nad tablica tejestracyjna) Czy ktos moze doradzic podeslac jakies schematy gdzie sa wpiete owe przyciski. Dodam ze zdobylem przycisk w konsoli srodkowej a ten nad tablica rejestracyjna jest wpiety w stary obwod (odblokowywal tylko rygiel w klapie). Z gory dzieki za pomoc.
19-03-2022, 21:13
Post: #14
RE: Elektryczna klapa bagażnika
Trza się pofatygować do ELSy tam są schematy . Raz kiedyś widzałem ELSe on line . Jak nie znajdziesz przypomnij się na PW w poniedziałek .
05-07-2022, 08:23
Post: #15
RE: Elektryczna klapa bagażnika
OK. Odpowiem na zadane przez siebie pytanie bo moze komus sie przyda. Dodam ze moj opis dotyczy auta z konca 2011 roku produkcji. W nowszych rocznikach moze byc inaczej.

Aby klapa otwierala sie z przycisku umieszczonego na zewnatrz miedzy lampkami podswietlania tablicy rejestracyjnej nalezy przepiac pin 13 (kolor przewodu bialy) we wtyczce T52a (czarna wtyczka na module CECM/BCM gniazdo A) do slotu nr 13 we wtyczce T52b (biala wtyczka na module CECM/BCM gniazdo B). Przy tej samej okazji mozna zainstalowac nowy przewod (na schemacie kolor zolty 0,5mm2) do przycisku otwierania klapy na konsoli srodkowej w kokpicie. Nalezy wpiac nowy przewod w pin 35 wtyczki T52b (biala wtyczka na module CECM/BCM) i przeciagnac go do konsoli klastra przyciskow (ja kupilem taki 7N1927132AB) i wpinamy w noge nr 1 gniazda 18-to pinowego. Oczywiscie na koniec odpowiednie kodowanie. Wszystko pieknie powinno dzialac.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Elektryczna klapa czasem opada vinyl 21 7,087 20-02-2022 22:35
Ostatni post: Maciej_F
  Tylna klapa - otwieranie nogą pitry 6 2,523 29-07-2019 10:47
Ostatni post: Maciej_F
  Lampka lewego schowka bagażnika? szczyku 7 1,809 03-07-2019 12:58
Ostatni post: go2-jacek

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name