Ocena wątku:
Oznaczenie plastiku odmy
08-04-2019, 19:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-04-2019 19:37 przez junak1956.)
Post: #1
Oznaczenie plastiku odmy
Witam wszyskich szwagier kupis sharan 2.0cr i mamy problem otorz ktos przed nami zerwal bolca na ktorym montowana jest pokrywa silnika i osadzul na kleju przy probie sciagania pokrywy bolec zostal w pokrywie mam spawarke do plastiku ale nie moge nigdzie odnalesc symboli plastiku moze ktos ma wyciagniety taki silnik bo w aucie ciezko i moglby u siebie pozagladac albo moze podpowiedz w jaki sposob to ustalic. Bardzo prosze o pomoc.
Reklama

08-04-2019, 21:43
Post: #2
RE: Oznaczenie plastiku odmy
ETKA on line w dłoń i sprawdzić część
Podejrzewam , że o to chodzi :
http://www.oemepc.com/seat/part_single/c...038/lang/o
09-04-2019, 03:31
Post: #3
RE: Oznaczenie plastiku odmy
Tak chodzi o ta pokrywe zaworowa krora jest na tym linku nie opisana. Ja potrzebuje symbol tego plastiku np PP PA ....... mam w domu ok 20 rodzajow topnikow ale zaden nie klei dobrze tylo sie przyczepia a jak wystygnie to poprostu odpada.
09-04-2019, 11:52
Post: #4
RE: Oznaczenie plastiku odmy
Sam sobie odpowiem moze komys sie przyda poszperalem na ogloszeniach pokrywa zaworow o na kilku zdeciaz dojrzalem to czego szukalem jest to napisane od srodka pokrywy jest to plastik PA66+GF30 POZDRAWIAM




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name