Ocena wątku:
Schowek z funkcją bezprzewodowego ładowania telefonu i wzmacniaczem sygnału
14-02-2019, 16:57
Post: #1
Schowek z funkcją bezprzewodowego ładowania telefonu i wzmacniaczem sygnału
Hej,
Czy ktoś widział już opcję "Schowek z funkcją bezprzewodowego ładowania telefonu i wzmacniaczem sygnału" (zdjęcie w załączniku) i orientuje się czy możliwe jest zamontowanie tego do samochodu sprzed facelift'u?
Teoretycznie sama bezprzewodowa ładowarka nie powinna być trudno do zainstalowania, ale o co chodzi ze "wzmacniaczem sygnału", to już nie mam pojęcia.
Pozdrawiam,
Marcin


Załączone pliki Miniatury
   



Seat Alhambra I-Tech 2.0 TDI 177KM 6-bieg.

[Obrazek: icon1.png]
Reklama

15-02-2019, 21:36
Post: #2
RE: Schowek z funkcją bezprzewodowego ładowania telefonu i wzmacniaczem sygnału
A nie prościej i taniej zamontować uchwyt do telefonu z funkcją ładowania. Zamontować na pewno się da ale kabloteka kodowanie . Poza tym ładowanie bezprzewodowe bardzo wolne . Ja zamontowałem gniazdo usb i szybciutko ładuje telefon w sytuacjach wyjątkowych.
22-04-2019, 14:30
Post: #3
RE: Schowek z funkcją bezprzewodowego ładowania telefonu i wzmacniaczem sygnału
Udało mi się zakupić taki zestaw w rozsądnych pieniądzach, w sumie szukałem tylko schowka po lifcie pod Discovery Media, ponieważ ma on inne miejsce\wycięcie pod USB+AUX.

Nie wiem czy posiada bezprzewodowe ładowanie, ale do wzmacniacza sygnału potrzebny jest dodatkowy moduł, chyba antena dachowa i kabelkologia. Będę męczył temat.
29-04-2019, 09:07
Post: #4
RE: Schowek z funkcją bezprzewodowego ładowania telefonu i wzmacniaczem sygnału
Schowek w domu, nie wiem czy posiada funkcje bezprzewodowego ładowania, ale na pewno ma opcje wzmacniacza sygnału.

[Obrazek: rEOUIno.jpg]
[Obrazek: E3NzqPe.jpg]
[Obrazek: wBrcW2l.jpg]
[Obrazek: DH6DSiN.jpg]

Czas się zająć kabelkologią Wink
29-04-2019, 11:16
Post: #5
RE: Schowek z funkcją bezprzewodowego ładowania telefonu i wzmacniaczem sygnału
Aaaa do wzamacniania jakiego sygnału ?

masz tu coś do schowka od chińczyków :
https://pl.aliexpress.com/item/For-VW-Vo...2e0eJAdvW9

pasuje właśnie do twojej wersji po 2015tym
29-04-2019, 12:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-04-2019 12:35 przez szczyku.)
Post: #6
RE: Schowek z funkcją bezprzewodowego ładowania telefonu i wzmacniaczem sygnału
Jest napisane na samym wzmacniaczu: UMTS/GSM Wink

A to od Chińczyków zamknie mi dostęp do dna schowka Huh

Najgorsze jest to, że na 99% będę musiał dołożyć antenę na dach. W sumie nawet dobrze się złoży, bo wtedy podobne antenę webasto.
29-04-2019, 21:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-04-2019 22:04 przez Maciej_F.)
Post: #7
RE: Schowek z funkcją bezprzewodowego ładowania telefonu i wzmacniaczem sygnału
Już w antenie bywałem (niestety padła) . Dało się ją wymienić bez zdejmowania podsufitki . Masz już rekina na dachu ? Czy jakąkolwiek na dachu ?
30-04-2019, 06:32
Post: #8
RE: Schowek z funkcją bezprzewodowego ładowania telefonu i wzmacniaczem sygnału
Właśnie ja nie mam rekina, więc zostaje zrobić dziurę. I tu prośba, aby zmierzyć gdzie ona się znajduje.
21-05-2019, 23:40
Post: #9
RE: Schowek z funkcją bezprzewodowego ładowania telefonu i wzmacniaczem sygnału
Ciekawostka, schowek z polifta, czyli ten, który posiada usb, aux i ewentualnie wzmacniacz sygnału - nie pasuje pod stary tunel gdzie wcześniej było MDI.

Trzeba rzeźbić wewnątrz plastik, aby wpechnać nowy schowek.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nie działa funkcja w kierownicy dsg świeci poduszka dyzio884 6 1,722 25-11-2021 18:15
Ostatni post: johan666666
  Sharan 7N Wyłaczenie sygnału zamykania drzwi piotrek-s 0 446 23-08-2021 13:24
Ostatni post: piotrek-s
  Brak ładowania Maciej_F 12 2,634 21-01-2018 11:41
Ostatni post: szczyku
  Adapter do telefonu popo666 1 940 06-12-2016 11:59
Ostatni post: sharanik

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name