Ocena wątku:
Ledy pod siedzenia podpięte do sygnału przełącznik w pozycji środkowej lub prawo
10-02-2019, 00:49
Post: #1
Ledy pod siedzenia podpięte do sygnału przełącznik w pozycji środkowej lub prawo
Witam, czy to ma szansę działać.
Kupiłem ledy pod siedzenia. Ma to laczna moc 12v i 6W. Chciałbym jednak zwolnić zapalniczke i mam niefabryczne radio,wiec ten plus mi zostaje wolny, z tego co wiem to jest tam plus po przekreceniu wyłącznika światel w środkowy lub w prawo. Czyli minus wezmę z instalacji iso radia. Czy takie coś ma prawo działać? Kabel wytrzyma?
Reklama

10-02-2019, 12:24
Post: #2
RE: Ledy pod siedzenia podpięte do sygnału przełącznik w pozycji środkowej lub prawo
Witam.

Co to za zestaw konkretnie i kiedy chcesz, żeby te led-y Ci się zapalały pod tym siedzeniem? Co do zasady, to te około 0.5A, które popłynie przez przewód nie uszkodzi go na pewno, trzeba mieć jednak na uwadze, że jakiekolwiek oświetlenie led potrafi wprowadzić duże zakłócenia w instalacji/sieci, zwłaszcza wykonane na kiepskich/tanich komponentach więc nie radziłbym podłączać ich do jakiejkolwiek instalacji związanej z radiem.

Pozdrawiam
10-02-2019, 13:18
Post: #3
RE: Ledy pod siedzenia podpięte do sygnału przełącznik w pozycji środkowej lub prawo
Taki identyko mam zestaw. Chciałbym aby świecily jak się przekręci pokrętłem świateł w pozycje środkowa lub prawo
https://zapodaj.net/41af8b60dfee3.jpg.html
10-02-2019, 14:32
Post: #4
RE: Ledy pod siedzenia podpięte do sygnału przełącznik w pozycji środkowej lub prawo
No jak w prawo jak wtedy się świecą mijania?



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
10-02-2019, 15:57
Post: #5
RE: Ledy pod siedzenia podpięte do sygnału przełącznik w pozycji środkowej lub prawo
Chodzi o ledy pod siedzenia! Nie takie dzienne na zderzak
Wyżej jest na hostingu zdj jakie mam
10-02-2019, 16:11
Post: #6
RE: Ledy pod siedzenia podpięte do sygnału przełącznik w pozycji środkowej lub prawo
Witam.

Możesz wziąć "+" z włącznika świateł, a masę z karoserii albo zapalniczki, tak mały pobór nie obciąży ich dodatkowo. Sprawdź tylko jak światła reagują przy zabawie z tym oświetleniem, bo ten zestaw wygląda mi na wykonany na najtańszych komponentach.

Pozdrawiam
10-02-2019, 16:38
Post: #7
RE: Ledy pod siedzenia podpięte do sygnału przełącznik w pozycji środkowej lub prawo
Już myślałem że chodzi o jakieś dzienne.
Zależnie jak ma to się załączać to w kabelek jakiś od włącznika świateł się wepnij i tyle.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
10-02-2019, 16:47
Post: #8
RE: Ledy pod siedzenia podpięte do sygnału przełącznik w pozycji środkowej lub prawo
Czyli ten kabel co idzie do Scala z regulowania podświetlenia zostawić w spokoju?
10-02-2019, 17:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2019 17:09 przez tolus24.)
Post: #9
RE: Ledy pod siedzenia podpięte do sygnału przełącznik w pozycji środkowej lub prawo
Witam.

Nie bardzo rozumiem pytanie, piszemy o sposobie zasilenia tego zestawu, a nie o sterowaniu, wszystko inne podłączasz zgodnie z instrukcją, Ty tylko ściągasz wtyk gniazda zapalniczki i kabel "+" dajesz na włącznik, a kabel masy na jakąkolwiek śrubę karoserii/stelażu jaką znajdziesz w pobliżu czy otwór przez, który można przeprowadzić śrubę i skręcić. Ten wystający krótki kabelek, z "pudełka" to odbiornik IR czyli podczerwieni, a ten "cienki, srebrny" bolec małej, czarnej wtyczki, to jest drugi koniec przewodu z wtykiem zapalniczki (czyli zasilania), który podpinasz do tego małego "pudełeczka", jeśli Ci o to chodzi, bo rozumiem, że nie miałeś jeszcze tego w ręku tylko się zdjęciami z netu podpierasz.

Pozdrawiam
10-02-2019, 19:21
Post: #10
RE: Ledy pod siedzenia podpięte do sygnału przełącznik w pozycji środkowej lub prawo
Mam to w samochodzie pod zapalniczke




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czujnik/przełącznik w układzie hamowania kalamb 1 771 13-07-2018 16:18
Ostatni post: tolus24
  Co to za przełącznik nad ESP edek 6 3,139 20-12-2014 09:16
Ostatni post: robertkol
  przełacznik świateł ventyl 7 3,541 05-02-2014 20:07
Ostatni post: Scrappy
Information Po próbie wymiany żarówki brak prawej pozycji atimos 4 3,124 10-12-2012 23:12
Ostatni post: bugi78
  Przełącznik zespolony - naprawa? Rakus 1 1,779 16-12-2011 12:47
Ostatni post: marcinb7

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name