Ocena wątku:
Kupiłem Sharana w komisie
25-01-2019, 14:21
Post: #11
RE: Kupiłem Sharana w komisie
a ja zapytam tak:
jak kupowałeś auto i jeździłeś na próbę to wszystko działało? szyby nawiew sprzęgło lusterko się składało?
bo nie rozumiem do końca. kupiłeś i potem się okazało? po ilu dniach szyba nie działała?
jak długi czas według Ciebie komis ma naprawiać auto? i co ciekawe zadzwoniłeś i bez problemu wymienili sprzęgło??? a dwumasy nie było słychać w dniu zakupu?

sory że się czepiam ale według mnie to dziwne.
co do przebiegu to nie mam zastrzeżeń ale jak sam wspomniałeś, kupiłeś sam bez pomocy kogoś bardziej obeznanego.
Reklama

27-01-2019, 10:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-01-2019 10:35 przez kalamb.)
Post: #12
RE: Kupiłem Sharana w komisie
Pytanie podstawowe auto sprowadzone czy jeździło w kraju?
Nie da się pominąć faktu, że szacowany przebieg ma rozbieżność prawie 100 tys co jest opcja mega naciąganą a przebieg 203 tys tego typu samochodu z rocznika 2004 mało prawdopodobny ( choć nie niemożliwy )
Możesz spróbować sprawdzić tu https://historiapojazdu.gov.pl/ to bardziej wiarygodne źródło niż autoDNA i tego typu raporty
27-01-2019, 12:39
Post: #13
RE: Kupiłem Sharana w komisie
Mój kierownik ma audi z 2016 roku i ma już nakulane coś koło 180-190 tys km. Handlowcem nie jest, pracuje stacjonarnie. Wyjątkowo dostał auto nie nowe od szefa tylko w zeszłym roku używane z przebiegiem 160 tys km.
10 letnie auto może śmiało miec nawet że 500-800 tys km. Mój kolega ma ASO seata i raz widziałem u niego auto jeszcze na gwarancji a miało nakulane 700 tys km.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name