Ocena wątku:
woda w aucie
21-11-2019, 22:34
Post: #11
RE: woda w aucie
dzieki Koszal za odpowiedz. wlasnie o taka rade mi chodzilo. tez mysle ze najprawdopodobniej cieknie spod przedniego mocowania relinga.
Reklama

04-03-2021, 14:22
Post: #12
RE: woda w aucie
Witam, podepnę się do tematu.
Mam wodę na rolecie bagażnika po opadach oraz szynach foteli drugiego rzędu. Podsufitka nigdzie nie jest mokra. Mam panoramę, ale również wokół panoramy nie jest mokre.
05-03-2021, 00:50
Post: #13
RE: woda w aucie
Woda się skrapla na szybie?



[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.

kiedyś Galaxy 2,3 i Sharan 1,8, teraz MB R500
07-03-2021, 13:43
Post: #14
RE: woda w aucie
Bardzo rzadko skrapla się zima na przedniej szybie. Problem wody pojawiał się też w lecie, także myślę, ze to nie kondensacja a jakiś przeciek tym bardziej, że po opadach deszczu na rolecie bagażnika stała woda. Pod trzecim rzędem foteli są nawiewy pwowietrza w podłodze, może stamtąd? Jest taka możliwość? Biorę pod uwagę jeszcze jakiś przeciek z panoramy. Miał ktoś podobny problem?
P. S. Miałem wymienianą tylna klapę bagażnika w ASO po kolizji, może pod mocowania zawiasów nie dali uszczelnienia?
08-03-2021, 16:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-03-2021 16:09 przez Maciej_F.)
Post: #15
RE: woda w aucie
Pod trzecim rzędem foteli są nawiewy powietrza w podłodze, może stamtąd? Jest taka możliwość?
To jest raczej nierealne . To jest obieg powietrza w obiegu zamkiętym .


Biorę pod uwagę jeszcze jakiś przeciek z panoramy. Miał ktoś podobny problem?
Szczególnie walczyli z panorama dach chłopcy Touran -owcy .Trzeba popatrzeć na ich problemy na forum TKP


P. S. Miałem wymienianą tylna klapę bagażnika w ASO po kolizji, może pod mocowania zawiasów nie dali uszczelnienia?
No ja tam szerokim łukiem omijam profesjonalizm ASO . To faktycznie ich robótkę warto dokładnie sprawdzić .




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name