Ocena wątku:
Problem z grzanymi siedzeniami przedlift i polift.
20-10-2018, 11:45
Problem z grzanymi siedzeniami przedlift i polift.
Witam, jako że zbliża się zima, chciałbym dokończyć instalację w moich nowym wnętrzu.

Posiadam szarpana z 2010 roku, w którym były podgrzewane fotele (szmaty) przód. Postanowiłem że zmienię te fotele na pół skóry. Trafił mi się komplet w idealnym stanie z sharana 2017 rok, dodatkowo fotel kierowcy pół elektryczny.

Kostki i inne łączenia pasują bez problemu, aby uruchomić tą elektrykę w fotelu potrzebny jest tylko kabel plusowy ze skrzynki bezpieczników.

Problem powstaje przy grzanych siedzeniach, które nie grzeją. Zauważyłem że w starych fotelach jest jakby sterownik do grzania, a przy nowych nie ma. Jak to ugryźć?

Nr sterownika: 1K0959772

Czy były różnice przedlift/polift w instalacji grzanych foteli?
Reklama

Madison - Trade and service company MADISON offers boxes and cartons for customers from all over Europe. They can be use for packaging Manufactured goods, Groceries, Cleaning supplies, household appliances.