Ocena wątku:
Reklamacja warsztatu
14-10-2018, 21:39
Post: #11
RE: Reklamacja warsztatu
Nie przeguby nie dają takich objawów. Jeśli by były winne tarcze znaczy się były krzywe to wierz mi że przy pół mm biciu byś nie utrzymał kiery przy prędkości 120-150 km/h.
Co do poduch to czy one są wyższe czy niższe 2 mm to jakie to ma znaczenie. Przecie one nie są przykręcone do kielichów. One tylko siedzą w keluchu od dołu. Żeby nie wypadły że tak powiem na asfalt powiedzmy po odpięciu wahacza to trzyma ten talerzyk od góry za kielich.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Reklama

15-10-2018, 08:30
Post: #12
RE: Reklamacja warsztatu
W sensie biłoby przy jeździe? No to nie mam pomysłu, bo przy jeździe nie mam problemu, ale jak hamuje, to dramat. Dobra idę z tym do odpowiedniego działu.
Dzięki.



150KM -> 150kW Tongue
20-08-2022, 10:50
Post: #13
RE: Reklamacja warsztatu
To fajny sposób na reklamę ale teraz też warto pozycjonować swoją stronę internetową w Google. Polecam https://sklep-seo.com.pl to firma która się tym od dawna zajmuje. Oni mają super oferty, myślę, że to powinno was zainteresować bo to teraz najskuteczniejsza forma reklamy.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name