Ocena wątku:
Bałagan w kablach, złączkach i sprzęcie
26-09-2018, 23:33
Post: #11
RE: Bałagan w kablach, złączkach i sprzęcie
Kompletowac oryginalne radio + zmieniarke czy odpuścić i kupić coś nowego (Sony, JVC, itd)?
Reklama

26-09-2018, 23:54
Post: #12
RE: Bałagan w kablach, złączkach i sprzęcie
Co tam wolisz, ja jestem zwolennikiem oryginału, ale wiem już, że nie do końca jestem normalny Big Grin



[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.

kiedyś Galaxy 2,3 i Sharan 1,8, teraz MB R500
27-09-2018, 00:28
Post: #13
RE: Bałagan w kablach, złączkach i sprzęcie
Możesz podesłać jakieś linki jakie radio można zamontować i do tego jaką zmieniarkę ?
Z góry dziękuję
27-09-2018, 17:29
Post: #14
RE: Bałagan w kablach, złączkach i sprzęcie
ja zrobiłem taki miszmasz, z racji zabawy w car audio na trochę wyższym poziomie, w żony galaxy zainstalowałem radio clarion z wyjściami rca i podłączyłem do fabrycznego wzmacniacza. efekt super bo grało bardzo dobrze a zyskałem fajne radio z cd .
27-09-2018, 18:45
Post: #15
RE: Bałagan w kablach, złączkach i sprzęcie
wyprzedając kolejne pytania jak i co podłączyć postanowiłem odszukać stronę o haśle kablomania na której są opisy jednostek OEM różnych producentów i z której z powodzeniem korzystałem do tej operacji. niestety strona już coś nie działa ale w czeluściach netu wszystko jest.
https://web.archive.org/web/200406190909...prv.pl:80/

potem klikamy BEZ RAMEK - MAPA STRONY - KABLOMANIA.

należy odnaleźć radia forda i tam już jest napisane która złączka i pin.

miłego dłubania Smile




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name