Wątek zamknięty
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Toyota Corolla E11 1998
13-09-2018, 14:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-09-2018 15:45 przez Czerwony.)
Post: #1
Toyota Corolla E11 1998
Wiam

Podjąłem męską decyzję o sprzedaży mojej kochanej corolki którą darzę dużym sentymentem ale od wielu lat głównie stoi i rdzewieje.

Nie ma jeszcze ogłoszenia więc nie ma linku. ale może ktoś ma ochotę.

zakupiłem w Niemczech 11 lat temu,
e11 diesel 2.0 , wolnossący , kombi, 220 tys przebiegu chyba realnego ,zrobiłem 90 kkm.
była malowana przed zakupem, teraz też by sie zdało

generalnie mechanicznie super, dużo w nią wkładałem, ostatnio rok temu robione zawieszenie, wcześniej rozrząd i inne, ale to na rozmowe.

wizualnie słabo,

do zrobienia, maska + pas , miałem małą stłuczkę, tylko blacha wymieniona ale blacharz zrobił słabo i rdzewieje, podobnie tylni prawy błotnik, klimatyzacja padła, felgi słabe, lakier generalnie słaby, w środku ok, odpadł plastik na klapie ale do zrobienia, wycieraczka tylna nie działa, w jednych dzwiach centralny nie działa.

generalnie samochód służy jako zapas, zawsze pali (jak akumulator nie za słaby) i nie miałbym oporów ruszyć nad morze, bo jestem pewien że dojedzie bez problemów.

zawsze starałem się pojeździć min 2 razy w tygodniu, ale odkąd porzuciłem motoryzacje na rzecz roweru to nawet sharan głównie stoi.

nie wiem też jeszcze ile chce, jak ktoś ma ochotę i potrzebuje dobrego drugiego samochodu (co prawda z opcją doprowadzenia do porządku) sprzedam za dobra cenę pod warunkiem zaopiekowania się potrzebującą.


pozdrawiam
Reklama

13-09-2018, 15:47
Post: #2
RE: Toyota Corolla E11 1998
Cena do negocjacji nie wyklucza podania ceny wywoławczej - byłoby to w dobrym tonie.

Zdjęcia?
13-09-2018, 23:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-09-2018 23:13 przez billykrakow.)
Post: #3
RE: Toyota Corolla E11 1998
Witam

niech będzie 20 tys ale w związku z promocją kupując u mnie zaoszczędzisz nawet 17 tys Smile lub więcej jak jesteś dobrym negocjatorem


dodam że w kwietniu byłem na przeglądzie, Pan mocno wątpił i na końcu przyznał że nie wierzył ale wszystko sprawne.
pieczątka bez naciągania.
przypomniało mi się że jedyne zastrzeżenia to brak oświetlania tablicy tylnej

Pozdrawiam
26-09-2018, 19:11
Post: #4
RE: Toyota Corolla E11 1998
doczekała się ogłoszenia i sesji zdjęciowej

https://allegro.pl/ogloszenie/toyota-cor...7584886874
Wątek zamknięty




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sprzedam Vw sharan 1998 rok 1.9 TDI AFN 110Km zielin872 0 528 19-09-2018 13:42
Ostatni post: zielin872

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name