Ocena wątku:
Kierunkowskaz w lusterku w trybie emergency.
16-07-2018, 11:02
Post: #1
Tongue Kierunkowskaz w lusterku w trybie emergency.
Może ktoś wie dlaczego kierunkowskaz tylko w prawym lusterku tak się zachowuje? Mruga jak w limuzynie BORu.

https://www.youtube.com/watch?v=Vl2zYb7QjOI



Tempomaty w grupie VAG. Wiązki, montaż, kodowanie. Śląsk i okolice. 510 150 407
Reklama

16-07-2018, 18:42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-07-2018 19:27 przez tolus24.)
Post: #2
RE: Kierunkowskaz w lusterku w trybie emergency.
Witam.

Wilgoć Panie kolego, wilgoć Wink najprawdopodobniej. Kierunkowskazy w lusterkach są bodajże sterowne przez moduł drzwiowy i po can, a to powoduje, że każde zawilgocenie "odstawia cyrki", kiedyś to przerabiałem, co nie oznacza, że u Ciebie to samo będzie. Weź sobie parę metrów przewodu i przepnij lewe lusterko na prawe drzwi i odwrotnie i będziesz wiedział gdzie dokładnie leży problem.

Pozdrawiam
18-07-2018, 11:10
Post: #3
RE: Kierunkowskaz w lusterku w trybie emergency.
Prawy kierunkowskaz mam .Elektronika ( diody) sprawna . Jeno sam klosz na końcu jest przytarty . Do prób i zabaw a może i do przełożenia by sie nadawał .
18-07-2018, 12:58
Post: #4
RE: Kierunkowskaz w lusterku w trybie emergency.
Ja bym zaczął od sprawdzenie kabli w przelotce w drzwiach . Miał kolega podobny problem jak kable mu zaśniedziały na wtyczce .
19-07-2018, 07:38
Post: #5
RE: Kierunkowskaz w lusterku w trybie emergency.
Dziękuję za podpowiedzi. Będę szukał przyczyny jak przestanie padać. Pewnie w najbliższy weekend.



Tempomaty w grupie VAG. Wiązki, montaż, kodowanie. Śląsk i okolice. 510 150 407
13-08-2018, 20:15
Post: #6
RE: Kierunkowskaz w lusterku w trybie emergency.
Miałem to samo, po wymianie kierunkowskazu ustało. Myślę że powodem jest (jak ktoś wyżej napisał) wilgoć.

Po takim mruganiu przestał w ogóle świecić. Po zdemontowaniu i podłączeniu samej płytki na krótko (o dziwo) wszystko działało.
13-08-2018, 21:58
Post: #7
RE: Kierunkowskaz w lusterku w trybie emergency.
Dwa ostatnie tygodnie byłem na urlopie. Po powrocie zauważyłem, że kierunkowskaz sam się naprawił Big Grin

Odpoczywając nad nadzwyczaj ciepłym Bałtykiem zakupiłem na forum Fabii dwa lusterka z Octavii III, które na pierwszy rzut oka wyglądają identycznie jak w Sharanie i posiadają światełko oświetlające przestrzeń na zewnątrz.
Sprawdzę czy dół lusterka da się przełożyć i czy kierunkowskaz będzie pasował.

Za dwa lusterka zapłaciłem 50 zł



Tempomaty w grupie VAG. Wiązki, montaż, kodowanie. Śląsk i okolice. 510 150 407
14-08-2018, 19:39
Post: #8
RE: Kierunkowskaz w lusterku w trybie emergency.
Pierwotnie te lusterka są z Tiguana bo mają kod 5N..... . Może skodzinowe podpasują . Bo teraz VW to wszystko klepie z jednej matrycy .
05-09-2018, 20:47
Post: #9
RE: Kierunkowskaz w lusterku w trybie emergency.
Kierunkowskaz całkowicie padł. Będę próbował wymienić na ten z Octavii III.



Tempomaty w grupie VAG. Wiązki, montaż, kodowanie. Śląsk i okolice. 510 150 407
06-09-2018, 08:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-09-2018 09:02 przez Maciej_F.)
Post: #10
RE: Kierunkowskaz w lusterku w trybie emergency.
Aaaaaaa próbuj , Kod kierunkowskazu jest 5N0949102C . Nie występuje w skodzie - co nie znaczy , że może podpasuje .Huh




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name