Ocena wątku:
LPG seat alhambra 1.8T
08-06-2014, 13:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-06-2014 13:46 przez K9Darek.)
Post: #71
RE: LPG seat alhambra 1.8T
Jeśli tak ciśnie jak mówisz to spalił kata po prostu. Znam to. Mondkiem też latałem po 80tkm rocznie 95% po autostradach i średnio 160kmh to kat padł po 2 latach. To wyobraź sobie jak on zarzyna swoją padlinę..
Mi kat się posypał w Mondku 1 jak miałem LPG ze 3 lata i z 200tkm nawalone na niej. Ale kat był ori jeszcze i miał przebiegu 100tkm jak go kupiłem a instalkę założyłem od razu.



BAN ZA NIEDOJRZAŁOŚĆ ADMINISTRATORA
Reklama

23-05-2015, 23:16
Post: #72
RE: LPG seat alhambra 1.8T
Witam jestem nowy i mam pytanie mam sharana 1.8 t awc nabylem go niedawno z uszkodzona instalacja gazowa stag 4 wie ktos moze pod jakie kable trzeba sie podpiac w cewke bo umnie sa dwa kable i wydaje mi sie ze sa zle podpiete
26-05-2015, 22:18
Post: #73
RE: LPG seat alhambra 1.8T
cześć
proponuję zrobić wszystko na stagu!!
parownik ac i listwy ac
listwy są szybkie i ciche
osobiście sporo montuję instalacji gazowych i wiem że nie ma z nimi problemu
wszystko zależy od prawidłowego montażu
i będzie latać Smile
25-03-2018, 07:57
Post: #74
RE: LPG seat alhambra 1.8T
wczoraj rozmawiałem sobie z kolegą który jest zwolennikiem gazu , obecnie ma toyote rawkę , 3 letnią , i powiedział mi że w każdym aucie jakie miał z gazem na parownik zakładał starannie ocieplenie piankowe do rur i w miejscu nacięcia tego kleił specjalnym klejem i dużo szybciej przełącza na gaz , ale nie wiem nie znam się , ja jak miałem ok 15 lat temu nubirę wiadomo że jeszcze ze starą instalacją gazową to do dzisiaj nie mogę się przekonać do gazu Smile




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name