Ocena wątku:
Sharan dynaudio
04-04-2018, 10:19
Post: #1
Sharan dynaudio
Przymierzam sie do dolozenia dynaudio z sharana do alhambry. Czy ktos dysponuje moze schematem elektryczny podlaczenia wzmacniacza? Bylbym wdzieczny za wsparcie.
Reklama

02-05-2018, 22:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-05-2018 22:17 przez szczyku.)
Post: #2
RE: Sharan dynaudio
Że się tak zapytam jest sens? Nie lepiej dołożyć markowy wzmacniacz i do tego porządniejsze głośniki?

Wzmak/sterownik dynaudio jest wielkości przedniego głośnika 16cm, to jak to ma lepiej zagrać?

Pytałem na grupie audio o zmianę głośników w sharanie, odpowiedź to: wygłuszenie drzwi, otwory techniczne zaślepienie blachą i seria dobrze zagra Dodgy

Nie takie pytanie zadałem, no ale cóż.
Posiadam dobry klocek 4-ro kanałowy i będę go wkładał do sharana, pod niego jakiś zestaw głośników z wyższej półki i na tym zakończę. Może kiedyś pobawię się w wygłuszanie drzwi.
02-05-2018, 22:33
Post: #3
RE: Sharan dynaudio
Jak to mówią od tyłka strony zaczynasz. Sam głośnik nawet za 100 tys złotych nie zagra bez pudła.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
02-05-2018, 23:21
Post: #4
RE: Sharan dynaudio
Czy utwierdziłeś w tym co pisali chłopaki, trzeba ogarnąć drzwi Dodgy
03-05-2018, 10:21
Post: #5
RE: Sharan dynaudio
Hejka :-)
Dokładnie tak aby głośnik mógł prawidłowo pracować musi mieć odpowiednie warunki dlatego wytłumienie przestrzeni wewnętrznej drzwi jest bezcenne. Co do wzmacniaczy to obecnie rozmiar nie stanowi o jakości ;-) I raczej starałbym się unikać porównań Dynaudio do chińskich głośników no name, które montowane są w rocznikach od 2010
04-05-2018, 07:09
Post: #6
RE: Sharan dynaudio
" pod niego jakiś zestaw głośników z wyższej półki"


a ja zapytam które to będą? jakiś link cena model?
05-05-2018, 01:18
Post: #7
RE: Sharan dynaudio
DD, Audio System, Morele, to tak na szybkiego co piszą na grupach audio.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name