Ocena wątku:
Podpięcie kamerki
06-01-2022, 17:03
Post: #1
Podpięcie kamerki
Witam

Jestem posiadaczem Sharana II i zastanawiam sie nad zakupem kamerki. Niestety najblizsze gniazdo zapalniczki jest w podlokietniku. Troche nie podoba mi sie perspektywa przewodow ktore beda musialy isc obok drazka zmiany biegow , paneli od klimatyzacji i radia. Z porad dotyczacych podpinania kamerek widze ze czesto wpina sie je gdzies do kostek zasilania omijajac w ogole uzywania gniazda zapalniczki. Czy ktos z was instalowal tak kamerkę w sharanie? Albo macie jakies podpowiedzi jak Sobie poradzic z poprowadzeniem przewodu?

Z góry dzieki za rady.
Pozdrawiam
Reklama

06-01-2022, 23:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-01-2022 23:03 przez turek.)
Post: #2
RE: Podpięcie kamerki
Baypas midi z gniazdem zapalniczki do skrzynki bezpieczników i po problemie
10-01-2022, 23:05
Post: #3
RE: Podpięcie kamerki
Kable do kamerki poprowadziłem pod podsufiktą do lewego słupka a potem do skrzynki bezpieczników. Tak jak kolega wyżej napisał baypass to szybka możliwość podłączenia.

   
11-01-2022, 11:13
Post: #4
RE: Podpięcie kamerki
Dziekuje za odpowiedz, zrobie to tak jak opisaliście.
Pozdrawiam
11-01-2022, 15:14
Post: #5
RE: Podpięcie kamerki
A do którego gniazda w bezpiecznikach od strony kierowcy się wpiliście aby + był po stacyjce?

Ja już pół roku się zbieram do instalacji Big Grin jestem obecnie z kablem w schowku z bezpiecznikami od strony kierowcy i zastanawiam sie na bypass'em lub pociągnięciem kabla do gniazda zapalniczniki ale to równa sie ze będzie wystawał, czy bypass nie wpływa jakoś negatywnie na radio itp? bo słyszałem takie opinie.
12-01-2022, 13:19
Post: #6
RE: Podpięcie kamerki
Prośba o zaznaczenie w które gniazda się wpinacie ?


Załączone pliki Miniatury
   
12-01-2022, 19:05
Post: #7
RE: Podpięcie kamerki
Probowka wybadaj. Jeden cały rząd poziomy to jest plus po stacyjce i jeden cały rząd to plus stały. Tu filozofii wielkiej nie ma.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
14-01-2022, 13:59
Post: #8
RE: Podpięcie kamerki
(12-01-2022 19:05)wesol napisał(a):  Probowka wybadaj. Jeden cały rząd poziomy to jest plus po stacyjce i jeden cały rząd to plus stały. Tu filozofii wielkiej nie ma.

I tak zrobilem Smile
Wpiąłem się w pierwsze wolne gniazdo koło bezpiecznika 30A.
Górny rząd to + po stacyjce, dolny to plus stały.

Zestaw uzyty:
https://sklephadron.pl/bezpieczniki-i-op...e-atc.html
oraz
https://sklephadron.pl/zasilanie/949-gni...ablem.html
Od teraz kamerka i uchwyt indukcyjny do telefonu zasilane są bez widoczności kabli Smile


Załączone pliki Miniatury
   




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name