Ocena wątku:
Pranie w Warszawie
12-04-2018, 19:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2018 22:38 przez Czerwony.)
Post: #1
Pranie w Warszawie
Koledzy,
czy ktoś może polecić w Warszawie miejsce, gdzie wypiorą wnętrze samochodu w miarę dobrze i w miarę tanio? Najlepiej Ursynów lub okoliczne dzielnice. U mnie na dzielni kosztuje to 400 + 100 za 3 rząd siedzeń...
Reklama

12-04-2018, 22:53
Post: #2
RE: Pranie w Warszawie
A chcesz wyprać całe z siedzeniami czy tylko dach???
Może lepiej samemu sobie kupić odkurzacz piorący do 500zł i przy okazji zostanie w domu tobie i żonie.
13-04-2018, 09:12
Post: #3
RE: Pranie w Warszawie
Chcę wyprać wszystko w środku: fotele, boczki, podsufitka (czy podłogę się pierze w SAG-ach?). Po kilku latach samego tylko odkurzania (nawet częstego i starannego) jest już trochę tego brudu wbitego i wtartego w tekstylia.

Na samodzielne odkurzanie nie mam miejsca i czasu, oraz narzędzi, preparatów i doświadczenia.
13-04-2018, 17:05
Post: #4
RE: Pranie w Warszawie
(13-04-2018 09:12)Czerwony napisał(a):  Na samodzielne odkurzanie nie mam miejsca i czasu, oraz narzędzi, preparatów i doświadczenia.
Oj tam.Odkurzać chyba umiesz,sprzęt sobie kupisz a IDEAL VASK Ci załatwię " i będzie pan zadowolony". Jest on do wszystkiego. Podsufitkę, boczki,plastiki dywany itp itp ładnie zmywa.Nie wiem czy jest dostępny w polsce ale tak jak ci mówiłem idzie go tutaj w No załatwić . Z resztą zobacz sam.





13-04-2018, 18:27
Post: #5
RE: Pranie w Warszawie
Potwierdzam to kolega pisze o ideal vask Big Grin jakies 2 lata temu kupilem litr i mam do dzis jeszcze ponad 0,5. Tu masz jak ja czyscilem biedronke
http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread...zyszczenie
a i felgi tez tym myje
jak by co to w lipcu moge Tobie przywiesc
13-04-2018, 20:26
Post: #6
RE: Pranie w Warszawie
Dzięki za radę, wygląda to dobrze i może kiedyś ten preparat wykorzystam, ale teraz potrzebuję to gdzieś zlecić. Wystarczy mi tych obowiązków, które już mam na głowie. Ponawiam więc pytanie, czy ktoś ma do polecenia miejsce, gdzie taką usługę można by w sensownej cenie zamówić.
14-04-2018, 14:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-04-2018 14:48 przez bialekmleko.)
Post: #7
RE: Pranie w Warszawie
Możesz zobaczyć efekty mycia felg tym środkiem tu
http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread...#pid113309
15-04-2018, 21:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-04-2018 22:00 przez wossi_2008.)
Post: #8
RE: Pranie w Warszawie
Co do czyszczenia , prania w Wawie to ja kożystałem z następujących lokalizacji i byłem zadowolony : myjnia przy castoramie al. Krakowska - trzeba się umówić i poczekać Smile myycie z praniem wnętrza mojej starej ali w zeszłym roku kosztowało 350 PLN , myjnia robo wash na ul. Św Bonifacego na Sadybie - trzeba się umawiać ale też robią dobrą robotę ośmioletni opel żony wyglądał jak nowy Smile koszt hmm nie pamiętam ale jest na miejscu cennik cos około 4 stówek ale to było dwa lata temu . Bardzo polecam auto detailing w Siestrzeni 16 km od Janek w strone Katowic warto się umówić gość robi cuda samochód lśni i pachnie jak rols-royce . Trochę daleko ale efekt powala na kolana
Aaaaa no i jeszcze myjnia na Wałbrzyskiej też trzeba się umawiać zakład jest koło bosch service.



AFN,AFN,BRT
16-04-2018, 08:43
Post: #9
RE: Pranie w Warszawie
Dzięki! Właśnie te 400+100 to na Sadybie zawołali.

Na razie wciąż kombinuję, bo cena zaporowa. Odkurzacz już "prawie mam" (jest w rodzinie), jeszcze czas i miejsce by trzeba zgrać. Wolałbym to mieć zrobione przez kogoś, ale wygląda na to, że jednak trzeba sprawy brać w swoje ręce.

No ale pierwszego pytania nie odwołuję. Jeżeli ktoś zna miejsca warte polecenia - to niech poleca ku pożytkowi innych.
16-04-2018, 20:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-04-2018 20:26 przez mobi65.)
Post: #10
RE: Pranie w Warszawie
odkurzacza nie trzeba kupowac ,wystarczy wynajac firma komfort dywany i wykladziny TU MASZ LINK masz
troche wlasnej pracy , lub moge sie dowiedziec u mnie na firmie jest firma ktura sie zajmuje detailingiem samochodow jak cos jutro dam info co do cen


PS, Jeszcze raz dziekuje za wanienke bagaznika , spisuje sie wysmienicie



Moje tdi rwie jak szalone , ale pali za to ciu za duzo Big Grin heh juz nie aktualne teraz zalezy tylko od ciezkosci laczka Tongue seat alhambra 163 Hp 360 Nm




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czyszczenie wnętrza, pranie tapicerki sharan_maksa 14 11,047 21-09-2013 19:25
Ostatni post: Sharuś

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name