Ocena wątku:
Sharan AUY kolejne podejście
15-02-2018, 13:33
Post: #11
RE: Sharan AUY kolejne podejście
Idealnie cenna uwaga
Reklama

15-02-2018, 13:52
Post: #12
RE: Sharan AUY kolejne podejście
To nie do końca tak. Majster to znajomy. Póki co kasy ode mnie nie bierze za te regulacje, więc i do sądu nie mam za bardzo po co iść. Samochód od początku był zapyziały, najpierw jeden pożal się boże majster próbował go robić, połowę zrobił, połowę spieprzył, zawinął warsztat i zniknął. Obecny poprawił to co tamten spieprzył, przynajmniej w części.
Dziś dłubałem trochę przy synchronizacji. Po ustawieniu na -2 auto zrobiło się bardziej mułowate. Przestawiłem na +0.6, jedzie ciut lepiej ale ewidentnie spalanie spadło, przynajmniej wg kompa. Na wyswietlaczu na biegu jałowym bez obciążenia elektrycznego pokazuje 0.7l/h, na vcds 0.6l/h. Przejechałem delikatnie ze 30km i spalanie średnie na kompie 7.1 (wcześniej było prawie 9). Więc chyba powoli dochodzimy do ładu.
14-06-2018, 13:19
Post: #13
RE: Sharan AUY kolejne podejście
Dla potomnych napiszę co było.
Dłubania przy turbinie, ustawianie wszystkiego, co można ustawić, niby lepiej, ale dalej tak sobie.
Pojechałem do Tune-Up do Gdańska. Podpięli kompa, siadaj, jedź, but w podłogę. Rzut oka na vcds - i wszystko jasne. Winna okazała się.... przepływka. Wyczyszczone, założone, samochód jedzie jak malowanie. Dla świętego spokoju wymieniłem na nową. Do tego okazało się, że pomimo prawidłowych wskazań na zegarach temperatura silnika wynosi 74 st, a do 80 pracuje na zwiększonej dawce paliwa. Kupiłem nowy termostat, zmienię po południu i mam nadzieję, że walka zostanie szczęśliwie zakończona.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name