Ocena wątku:
Mrugający obraz LG smart TV 55"
04-02-2018, 10:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-02-2018 11:05 przez pablooo4.)
Post: #1
Mrugający obraz LG smart TV 55"
Cześć wszystkim. Czy mamy wśród Nas kogoś, kto zajmuje się telewizorami może?? mam problem z tv..... mruga obraz cały czas jak na filmie YT
https://www.youtube.com/watch?v=bzfxKogz...e=youtu.be
Reklama

04-02-2018, 11:10
Post: #2
RE: Mrugający obraz LG smart TV 55"
Wątpię by ktoś w dzisiejszych czasach naprawiał takie rzeczy. Poprostu się wymienia. Takie czasy. Umnie w okolicy jeszcze są ziomki co naprawiają wzmacniacze kina domowe itp. Trzeba zapytać czy takie tv też robią. Ale coś mi świta jak jakiś czas temu byłem z niedziałającym tv to mówili że koszty duże że się nie opłaca.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
04-02-2018, 11:48
Post: #3
RE: Mrugający obraz LG smart TV 55"
(04-02-2018 11:10)wesol napisał(a):  Wątpię by ktoś w dzisiejszych czasach naprawiał takie rzeczy. Poprostu się wymienia. Takie czasy. Umnie w okolicy jeszcze są ziomki co naprawiają wzmacniacze kina domowe itp. Trzeba zapytać czy takie tv też robią. Ale coś mi świta jak jakiś czas temu byłem z niedziałającym tv to mówili że koszty duże że się nie opłaca.

podobno można , yt pokazuje że tak, w końcu i tak zakupiłem drugi ale zawsze można spróbować, lubie takie grzebanie więc może się uda.. ale dzięki
04-02-2018, 12:26
Post: #4
RE: Mrugający obraz LG smart TV 55"
Chyba padło ci zasilanie podświetlenia matrycy. To się nazywa inwerter? Poszukaj w googlach. Kiedyś naprawiałem coś takiego w lapku, to taki mały zasilacz, jak jest na oddzielnej płytce to dobrze, gorzej jak na płycie głównej.



Seat Alhambra 1.9 TDI 110 KM 1998r - żyje dalej na Ukrainie (chyba)
 Thanks given by: pablooo4
04-02-2018, 13:19
Post: #5
RE: Mrugający obraz LG smart TV 55"
(04-02-2018 12:26)mamwi napisał(a):  Chyba padło ci zasilanie podświetlenia matrycy. To się nazywa inwerter? Poszukaj w googlach. Kiedyś naprawiałem coś takiego w lapku, to taki mały zasilacz, jak jest na oddzielnej płytce to dobrze, gorzej jak na płycie głównej.

dzięki sprawdzę to




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name