Ocena wątku:
Wydech sharan
28-02-2018, 02:38
Post: #21
RE: Wydech sharan
(27-02-2018 22:28)dyzioNR1 napisał(a):  Dobreeee Big Grin

To to torpeda, sąsiedzi by mnie zjedli Smile (nie to, żebym się przejmował) Wink

panowie, gdybym nie miał potomków którzy tym autem jeżdżą wydech by został i ku uciesze mej a nerwom sąsiadów auto by zasuwało. druga sprawa ze w środku tez nie było najciszej i nawet nie pomagało przygłośnienie radiaSmile a mam czym podkręcać muzykę Tongue

dzisiaj środkowa cześć wydechu odkręciłem rozcielem fragment rury i wstawiłem tam tłumik środkowy komorowy z sharana z mała modyfikacja tłumika żeby wszystko szło w 3". efekt taki:
- na postoju i wolnych obrotach chodzi jak 5 litrowy dodge ram
- podczas jazdy jest trochę głośniej niż w serii z tym ze bardziej basowo
- w środku minimalnie głośniej, do tej pory radia słuchałem na 12vol od dzisiaj na 13
Reklama

28-02-2018, 14:27
Post: #22
RE: Wydech sharan
Generalnie to im większa średnica to będzie głośniej. Rurka wylotowa z tłumika końcowego też nie może być za krótka i za dużej średnicy bo też mocno podglosnimy. Sam środek i początek wydechu może być 3cale. W zasadzie najważniejszy jest początek wydechu by był duży. Dalej już może być nawet mały.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
13-03-2018, 00:10
Post: #23
RE: Wydech sharan
No ja się dziś pobawilem u siebie z wydechem i usunąłem środkowy tłumik, średnica 60mm fabryczna i taka rure wyspawalem nic więcej nie zrobiłem, oczywiście jest głośniej i brzmi fajnie ale pojawiło się dudnienie przy przyspieszaniu tak do 2.5 tys potem jest troszkę głośniej niż seria bez dudnienia idealnie wręcz

Tu mała próbka
https://youtu.be/dhtbta3CD3g

Narazie plan mam taki ze wyciągnę koncowki za zderzak zobacze jak to się spieszę, kupię nierdzewne i zrobię żeby było ładnie

W najgorszym przypadku założę jakiś mały tłumik środkowy
08-05-2018, 23:17
Post: #24
RE: Wydech sharan
Ja w koncu zakończyłem zabawę z moim projektem wydechu. Wystają za zderzak dwie podwójne końcówki auto jedzie i nawet trochę wyglada


Załączone pliki Miniatury
   
09-05-2018, 09:37
Post: #25
RE: Wydech sharan
Nagraj jak to gada




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name