Ocena wątku:
Przetwornica, podłączenie.
20-01-2018, 20:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-01-2018 21:16 przez Maciej_F.)
Post: #11
RE: Przetwornica, podłączenie.
(20-01-2018 15:44)szczyku napisał(a):  Sorry, ja mam Start Stop, ale myślałem że chodzi o przycisk SS.
Popatrzę więcej aukcji za przetwornicą.

No to w tej wersji jedziesz z kabelkami plusowymi pod dwa bezpieczniki . Nie ruszasz BCMa
A kolega tajpej ma przygotowaną przetwornicę ze wtyczką . Podane na tacy . Smile

P.S. a jakiego przyciska miałeś na myśli SS ?...
Jak nie masz co zrobić ze schowkiem na kubek (jak już zrobisz przetwornicę ) . To go od ciebie wypożyczę lub kupię . Ja miałem sen Angel by to pożenić razem . I jakoś umieścić przetwornicę za kubkiem . Może jeszcze się pobawię Confused
Reklama

20-01-2018, 22:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-01-2018 22:57 przez szczyku.)
Post: #12
RE: Przetwornica, podłączenie.
Od kolegi tajpej wziałem kompletną przetwornicę z wtyczką, więc dużo mniej szukania, podłączyć postaram się według schematu. Tylko po co tam aż dwa bezpieczniki?

Rozumiem zabezpieczyć przetwornice, ale przewód od bcm? Możliwe że on tylko służy do jej aktywacji po zapłonie.

Uchwyt na kubek zostaje, nawet nie wiem czy takowy mam, bo tam jeszcze nie zaglądałem Tongue Autem zapakowanym przyjechałem w miejsce docelowe i stoi załadowany, więc jak na razie nie mam dojścia do tylnej części tunelu.

A co do przycisku SS, chodzi mi o ten srebrny w konsoli, co służy do uruchamiania i gaszenia auta, ten system bezkluczykowy.

EDIT:

z SS przewód już nie idzie do bcm.
21-01-2018, 00:51
Post: #13
RE: Przetwornica, podłączenie.
Tak na 99% . Kabelek czarno niebieski z bezpiecznika SC4 to wyzwala przetwornice po stacyjce zresztą jest tylko o przekroju 0,5 mm2 .
21-01-2018, 12:20
Post: #14
RE: Przetwornica, podłączenie.
To mega mi to ułatwiło, bo praktycznie wszystkie kabelki prowadzę pod jedno miejsce Big Grin

Przyjdą graty, wjeżdżam na halę i działam.Cool




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Podłączenie telefonu do auta jacekr 11 3,222 05-07-2017 10:09
Ostatni post: idall

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name