Ocena wątku:
Chwilówka na auto
02-01-2018, 14:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2018 23:14 przez wesol.)
Chwilówka na auto
Czołem! Czy ktoś z Was może korzystał z firm typu xyz- wycięto? Potrzebujemy kupić drugie małe autko dla żony ale niestety pożyczki nie dostaniemy bo dopiero co braliśmy kredyt na mieszkanie Undecided Ktoś z Was może brał taka chwilówkę?

Heart VW Exclamation
Reklama

Madison - Trade and service company MADISON offers boxes and cartons for customers from all over Europe. They can be use for packaging Manufactured goods, Groceries, Cleaning supplies, household appliances.
02-01-2018, 18:36
RE: Chwilówka na auto
Nie kombinuj.
Jak masz boki w zarobkach, to udaj się do normalnej osoby, która ma nieco wolnej kasy. Dla bezpieczeństwa twojego i tej osoby spiszcie umowę co do warunków spłaty tej kwoty.

Pozdrawiam, Darek.
02-01-2018, 19:11
Żadnych chwilówek! Za samochód zapłacisz wtedy drugie tyle (jak dobrze pójdzie).
To, że braliście kredyt mieszkaniowy nie oznacza, że nikt wam nie da normalnej pożyczki.

Nie chcę tutaj robić jakiejś kryptoreklamy ale ostatnio na znanym portalu aukcyjnym była promocja zakupów na raty 0% (RRSO - 0%) różnych towarów do chyba 20000zl.
Może i w kategorii samochody coś takiego było.

PS: Inna sprawa, czy ten link to nie kryptoreklama.

--
VW SHARAN VR6 4motion (2001).
15-02-2018, 08:45
Nie jestem do końca pewien, czy chwilówka to dobry pomysł na pozyskanie gotówki na zakup samochodu...
Wprawdzie jest wiele takich, które dla nowych klientów są bezprocentowe, ale są to zwykle drobne kwoty w granicach do 2 lub 3 tys zł, podczas gdy zakup samochodu to wielokrotność tej kwoty. Tutaj informacja, jak to wygląda w praktyce - link. Krótko mówiąc, to nie jest takie oczywiste.
15-02-2018, 09:59
Załóżmy, że ktoś jest "krótki" z gotówką i kupuje samochód na pożyczkę. Dzień później pada rozrząd, dwumasa, albo jakakolwiek inna awaria 2000+ no i co?
Sprzedać jako szrot - będzie płacz.
Naprawiać - będzie płacz.

Trzeba kupować taki samochód, żeby było właściciela stać na eksploatację i bieżące naprawy. Kiedyś czytałem wywiad z jakimś milionerem, który powiedział, że to nieuczciwe kupować samochód za więcej niż Twoje zarobki z 3 miesięcy. Coś w tym jest.
15-02-2018, 22:22
(02-01-2018 19:11)skimir napisał(a):  PS: Inna sprawa, czy ten link to nie kryptoreklama.

Chyba strzeliłeś w sedno

Seat Alhambra 1.9 TDI 110 KM 1998r - żyje dalej na Ukrainie (chyba)
16-02-2018, 23:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2018 23:49 przez dyzioNR1.)
Ja siedzę w kredytach i ubezpieczeniach, nie pakuj się w ogóle w to, co pozabankowe.
Już sam kredyt na auto (spadek wartości auta + odsetki, które sprawiają, że za auto zapłacisz więcej) to ostateczność.
Poproś brata, siostrę, ciocię, dziadka babcię, najwyżej niech wezmą na siebie, ale nie pakuj się tam. Już Banki wystarczająco dużo zarabiają za pożyczone pieniądze, ale przynajmniej są reguły..

Namawiano mnie, żebym zaczął "oferować" chwilówki i inne takie - stanowczo odmówiłem widząc ceny tych "pożyczek".

Poza tym - idź do któregoś z banków - kilka ma kredyty gotówkowe na oświadczenie - sam wpisujesz dochód - do 4tysi dają, to co, że w BIK będzie widać mieszkaniowy. Zazwyczaj tylko potwierdzają w pracy, że jesteś zatrudniony, a nie same dochody.

150KM -> 150kW Tongue
22-03-2018, 02:22
Nie demonizowałbym tak tych całych chwilówek, dla niektórych to faktycznie jedyny sposób na wyjście z trudnej sytuacji.
22-03-2018, 12:07
To przyjrzyj się opłatom jakie trzeba ponieść, aby uzyskać nawet 1000 złotych... będzie sporo więcej do zapłacenia niż to skromne 1000 złotych.

Pozdrawiam, Darek.
27-03-2018, 20:50
(22-03-2018 02:22)Macias napisał(a):  Nie demonizowałbym tak tych całych chwilówek, dla niektórych to faktycznie jedyny sposób na wyjście z trudnej sytuacji.
chłopaki dobrze radzą , żadnych chwilówek. za 2000zł oddasz 4000zł

Idź do innego banku i dobry bajer to podstawa.

Skocz do:

Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name