Ocena wątku:
Trzeszczenie przy skrecie
21-10-2018, 12:23
Post: #21
RE: Trzeszczenie przy skrecie
koledzy u mnie dokladnie taka sama sytuacja z trzeszczeniem przy malych predkosciach i przy skrecie. nie moglem tego namierzyc ale juz teraz wiem ze to wina amorka. kiedys nawet oddalem te amory do regeneracji, ale nic nie pomoglo i zwatpilem w to ze przyczyna lezy w amortyzatorach.
szukalem gdzie indziej wymienilem chyba wszystkie gumy idalej nic nie pomagalo. na dzien dzisiejszy wiem za to 100pro amor.
te amory mam z regulacja twardosci...z tego co slyszalem sa one bardzo drogie. da sie zalozyc zwykle bez regulacji i ustawic na vagu tak zeby nie wyswietlalo bledu??
Reklama

21-10-2018, 14:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-10-2018 14:21 przez Maciej_F.)
Post: #22
RE: Trzeszczenie przy skrecie
(21-10-2018 12:23)matownia86 napisał(a):  te amory mam z regulacja twardosci...z tego co slyszalem sa one bardzo drogie. da sie zalozyc zwykle bez regulacji i ustawic na vagu tak zeby nie wyswietlalo bledu??
.
Czyli masz systen DCC . W sam raz na polskie drogi . Wyłączyć cały system sie da . Tylko czy amrtyzatory mają te same mocowania . A i czy elementy zawieszenia wokół amorów się nie różnią . ?
To tak jak z napędem 4X4 niby są takie same koła z tyłu . Ale zawieszenie jest całkiem różne . To i tak samo samochód z DCC i bez .
21-10-2018, 16:32
Post: #23
RE: Trzeszczenie przy skrecie
no wlasnie nie mam pojecia czy taki amory bez dcc da sie przelozyc w miejsce tych z dcc. nie pozostaje nic innego niz rozkrecic i sprawdzic.
ja tego dcc nigdy nie uzywalem, z reszta nawet jak zmienialem raz czy dwa z czystej ciekawosci twardosc to i tak nie czulem zadnej roznicy.
21-10-2018, 17:27
Post: #24
RE: Trzeszczenie przy skrecie
W większości marek takie amorki są zamienne. Jeśli amorek z boku tej rury taki jakby dorobiony element mechanizm to na sto procent jest to amorek magnetyczny. Wielkość prądu podawanego na ten mechanizm zwiększa lub zmniejsza koncentrację opiłków metalowych tym samym jakby gęstość płynu więc i twardość.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
25-11-2018, 17:04
Post: #25
RE: Trzeszczenie przy skrecie
wymienilem gorne mocowanie, trzeszczenie calkowicie ustalo. pojawil sie natomiast inny problem. przed wymiana tego mocowania zamontowalem nowe tarcze i klocki na przod i tyl, wszystko pieknie zadnego trzesienia przy hamowaniu, natomiast po wymianie tego mocowania trzesienie wrocilo. czy moze byc cos nie dokrecone? rece mi opadly Angry




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Trzeszczenie przednich drzwi (obu) paffcio 12 4,093 01-01-2020 22:24
Ostatni post: rokef
  Na co zwrócić uwagę przy zakupie używanego 7N? sebo86 10 4,509 11-10-2016 22:34
Ostatni post: wesol

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name