Ocena wątku:
Chlapcze 7N
05-12-2017, 01:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-12-2017 01:21 przez hawix.)
Post: #1
Chlapcze 7N
Witam,

Rozglądam się za chlapaczami do Alhambra 7N.
Komplet oryginalnych na tył i przód kosztuje około 400zł - stary dylemat: jest jakość, ale dosyć drogo.

Czy ma ktoś doświadczenie i znalazł tańsze zamienniki, które może polecić?

Poszukuje takich, które można zamontować tylko do istniejących otworów, ostatecznie przykręcane do tych części nadkola wykonanych z tworzywa sztucznego. Nie akceptowalne jest wkręcanie wkrętów bezpośrednio do metalowych części karoserii.

Z góry dziękuje za porady.
Pozdrawiam,
ML
Reklama

05-12-2017, 10:05
Post: #2
RE: Chlapcze 7N
Kolego,
może się zdarzyć, że w niektórych ASO takie chlapacze leżą na magazynie już piąty rok i kierownik magazynu, jak je widzi, to białej gorączki dostaje. Sprzedałby je pierwszemu chętnemu z dużym rabatem, ale co z tego, jak pies z kulawą nogą nie pyta, bo przecież "w ASO jest drogo". Proponuję kwerendę telefoniczno-pieszą po najbliższych ASO - w Twoim wypadku wchodzą w grę dwie marki, więc masz 2x więcej szans.

Jeżeli powyższa argumentacja wydaje Ci się naciągana, to informuję, że ja tak kupiłem i to nie tylko chlapacze. Co prawda mam starszy samochód (więc moje chlapacze dłużej wnerwiały kierownika), ale próbować warto.

A tak w ogóle, to kiedyś właśnie wyznaczyłem sobie podobny cel: dopasowane chlapacze, bez wiercenia i Cię rozumiem.
05-12-2017, 14:42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-12-2017 14:42 przez Maciej_F.)
Post: #3
RE: Chlapcze 7N
(05-12-2017 10:05)Czerwony napisał(a):  Kolego,
może się zdarzyć, że w niektórych ASO takie chlapacze leżą na magazynie już piąty rok i kierownik magazynu, jak je widzi, to białej gorączki dostaje. Sprzedałby je pierwszemu chętnemu z dużym rabatem, ale co z tego, jak pies z kulawą nogą nie pyta, bo przecież "w ASO jest drogo". Proponuję kwerendę telefoniczno-pieszą po najbliższych ASO .


A tak w ogóle, to kiedyś właśnie wyznaczyłem sobie podobny cel: dopasowane chlapacze, bez wiercenia i Cię rozumiem.

Jak tak lubi to może znajdzie po prośbie w ASOHuh Stawiam ,że te ''oryginały '' to i tak chińczyki im klepią .

Ło takie 2 lata temu kupiłem :
https://pl.aliexpress.com/item/Free-ship...733160e9fb

Mają zresztą kody 7N0.... i idealnie pasują do samochodu i w miejsca do zamocowania . Dla mnie oryginał .

Wpisz na Aliexpress ''sharan mud '' i ci wyskoczy .
Szkoda - dzień wyprzedaży na Ali już za nami , a można było wyszarpać za pół ceny .Cool
06-12-2017, 00:19
Post: #4
RE: Chlapcze 7N
Wygląda ok, zamawiam u chińczyka.
Jak paczka dotrze, to opiszę wrażenia.
18-01-2018, 01:05
Post: #5
RE: Chlapcze 7N
Potwierdzam, chińczyki z aliexpress idealnie pasują: dobra jakość plastiku, elastyczne, estetycznie wykonane, pasują otwory montażowe, ładnie przylegają. Cały zakup kompletu na tył i przód z przesyłką 138 zł.
13-03-2018, 21:59
Post: #6
RE: Chlapcze 7N
Hawix
Czy możesz podać link do tej aukcji? Nie będzie pomyłek....
14-03-2018, 01:00
Post: #7
RE: Chlapcze 7N
Ja zakupiłem u sprzedawcy Shop513719, ale jakoś nie umie go odnaleźć.
Szukaj na świeżo po "sharan 7n guard splash" i jak zwykle sortuj/obserwuj gwiazdki/komentarze.
28-09-2020, 20:45
Post: #8
RE: Chlapcze 7N
Nie radze kupować chlapaczy. Miałem w touranie i żałowałem. Strasznie zatrzymują wodę w progach i gnije próg.
28-09-2020, 21:10
Post: #9
RE: Chlapcze 7N
Kotlet.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name