Ocena wątku:
VW QUALITY....
18-08-2017, 23:33
Post: #11
RE: VW QUALITY....
(18-08-2017 22:33)wesol napisał(a):  To juz bylo cos podobnego juz tu na forum. Kolega ze Swinoujscia mial cos takiego. Powyrywalo pogielo itp.

Jeszcze tak do krocca pompy vaq. To produkuje lucas wiec podwykonawca. Wytrzymuje z 10 lat czyli nie muesiac czy dwa wiec ciezko tu mowic o bublu. Dosc czesto peka tem wezyk plastikowy. Zeby to mialo byc solidnie musieliby chyba zrobic na polaczeniu jak w domowej hydraulice. Nie ma rzeczy niezniszczalnych niezawodnych.

Krociec i wycieki paliwa na wężyk wodny wchodzący do bloku pod pompą. Masakra. Jakby nie patrzeć obluzowane króćca dość niebezpieczne może być. Wymieniłem na Boscha parametry te same a inna konstrukcja bez wycieków i krociec wkręcany :-)
Reklama

19-08-2017, 08:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-08-2017 08:26 przez PabloLG.)
Post: #12
RE: VW QUALITY....
Powiem tak. Pracuje w DE. I jak w VW robia niemcy z dokladnoscia i precyzja jak u mnie w firmie. To aie nie dziwie Tongue ze taka jakosc



Ktoś Ci pomógł kliknij THANKS -->
VW Sharan 1.9 TDI AUY
19-08-2017, 14:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-08-2017 14:56 przez mamwi.)
Post: #13
RE: VW QUALITY....
Hi hi hi, VW, das auto. Najlepsza technologia i wyśrubowane normy emisyjne

http://hardcorowo.pl/81312_Zaslona_dymna.html

Wiem że jest inny temat, ale pasuje i tutaj. Idealnie.


Załączone pliki
.html  81312_Zaslona_dymna.html (Rozmiar: 34.09 KB / Pobrań: 5)



Seat Alhambra 1.9 TDI 110 KM 1998r - żyje dalej na Ukrainie (chyba)
19-08-2017, 15:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-08-2017 15:33 przez wesol.)
Post: #14
RE: VW QUALITY....
Taka zaslone robi fiodor jak rusza ibiza 1.9tdi alh ale zrobiona na troszke ponad 3xx koni.

Fakt faktem z tym lewarkiem to juz mogli nawet alu zrobic. Tak jak te windy kola zapasowego.

Jeszcze mi sie przypomnialo ze kiedys chlopaki robili trepanacje obuwia roboczego i one maja te blachy tu na palce u nog. No i kiedys to byla bkacha stalowa a teraz jest plastikowa. Powtarzali wiele razy " plastikowa blacha " heh.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
19-08-2017, 19:03
Post: #15
RE: VW QUALITY....
U siebie przerobiłem już urwaną zapasówkę (na szczęście w mieście), taksówkarz jadący za mną był nieźle zaskoczony oraz lewarek który przy zmianie koła zaparkował w tylnych drzwiach Smile.



[Obrazek: Season_5_cast_banner.jpg]




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name