Ocena wątku:
Naprawa bez komputera.
16-07-2017, 20:28
Post: #1
Naprawa bez komputera.
Witam.Mam problem z moim autem.Ale od początku.Sytuacja jest o tyle niekomfortowa że problem ów pojawił się za granicą w Niemczech.Tydzien temu jechałem w dość upalny dzień i pojawił się komunikat że jest problem z ciśnieniem oleju, wyskoczył kilka razy w ciągu półtorej godziny ale znikał gdy silnik kręcił się powyżej 2tys.Po 2 godzinach jazdy jednak osłabł i ewidentnie nie pracował na jeden gar.Zakupilem nową cewkę NGK i wymieniłem.Nastepnie odłączyłem akumulator żeby zgasł chek.Odpalilem auto , chodziło normalnie.Dodam że cewkę wymieniłem tydzień później od awarii a auto w tym czasie stało.Po pół godziny jazdy na nowej cewce, silnik znowu nie pracuje na jednym cylindrze a check zapala się po dodaniu gazu,po odjęciu gazu gaśnie.Czy ktoś ma jakieś sugestie co można jeszcze wymienić na tzw.czuja żeby jakoś dokulac się do Polski,bez ingerencji komputera.
Reklama

16-07-2017, 22:37
Post: #2
RE: Naprawa bez komputera.
Sprawdź co się dzieje w tej skrzynce z głownymi bezpiecznikami (koło lewej lampy). Dziwny objaw - ciśnienie oleju, póżniej praca na jednym cylindrze...

Zobacz czy nie ciągnie lewego powietrza...



--
Był: VW SHARAN VR6 4motion (2001) - dobrze służył.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  gdzie naprawa głowicy pati 2 1,268 28-01-2016 22:57
Ostatni post: pati

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name