Ocena wątku:
AUY-bardzo słaba seria.
03-07-2017, 10:59
Post: #1
AUY-bardzo słaba seria.
Mam do Was prośbę o skomentowanie mojego wykresu.Po przyjechaniu na hamownie kolega posprawdzał wszystko(pompki,turbinę,przepływkę i takie tam) i powiedział że będzie dobry wynik bo parametry są wzorcowe(197 tys przebiegu pewne).Po zhamowaniu auta nie uwierzył 105,5 KM w sumie i ja nie uwierzyłem.Chociarz od pewnego czasu było czuć że powyżej 2000tys obr auto słabo jedzie.Zaczął szukać przyczyny ,zmienił synchronizacje wałka rozrządu ale dało to 2KM.Kazał mi wymienić filtr paliwa i przeczyścić wtryski,bo w sumie nie wie co jest.Czy może taki egrzemplarz się trafił,chociarz wydaje mi się że kiedyś lepiej jeżdził.Oczywiście wymiana filtrów nic nie dała.Myślę o katalizatorze,co wy na to?














9


Załączone pliki Miniatury
   
Reklama

03-07-2017, 11:18
Post: #2
RE: AUY-bardzo słaba seria.
Mariusz powinien ci spokojnie zweryfikowac juz na rolkach czy to wina kata ale osobiscie mysle ze nie tedy droga.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
03-07-2017, 12:02
Post: #3
RE: AUY-bardzo słaba seria.
Czyli myślisz że co może być? Uszczelka pod głowicą była zmieniana 6 lat temu , i potem ładnie chodził .Nawet mechanik się dziwił jak się przejechał,mówił że ładnie ta 130 idzie , a ja mówię że to 115.Także coś musiało się stać innego,tylko dziwne jest że wszystko ok,żadnych błędów
03-07-2017, 14:17
Post: #4
RE: AUY-bardzo słaba seria.
Zrob logi ale mysle ze na hamowni juz robione byly. Moze uszczelka grubsza dana.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
04-07-2017, 11:01
Post: #5
RE: AUY-bardzo słaba seria.
Nie sądzę żeby była to uszczelka,bo po wymianie ładnie jechał tak samo jak i przed.Wypale jeszcze zbiornik paliwa z tym środkiem od wtrysków i pojadę na korektę zobaczymy co będzie.A może zaślepić EGR?
04-07-2017, 11:35
Post: #6
RE: AUY-bardzo słaba seria.
Zrob logi bo ja nie widze jakie jest doladowanie i reszta.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name