Ocena wątku:
Co z zapasem
17-08-2017, 10:30
Post: #31
RE: Co z zapasem
Dlatego mowie ze nawet jesli nie mamy zapasu to lepiej miec kompresorek plus sznurek butylowy szpilorek a nawet klej kropelka zapalke itp sprawy. Zawsze to na drodze naprawimy opone i jedziemy dalej.
Pierwsze co to ja i Marcin zesmy zapasy sobie do touranow zalatwialismy.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Reklama

17-08-2017, 10:34
Post: #32
RE: Co z zapasem
Ja właśnie też zaopatrzyłem się w kompresorek, lewarek i sznurek butylowy, mam nadzieję że nie będę musiał z tego korzystać.
17-08-2017, 10:34
Post: #33
RE: Co z zapasem
Widzę że dyskusja wrze ...zastanawia mnie jedno czemu większość z was od razu zakłada czarny scenariusz ja posiadam prawo jazdy od 1992 roku i 3 razy w życiu złapałem kapcia . Posiadam asistans ostatnio korzystałem w zimie wszystko sprawnie i szybko . Może miałem szczęście. Big Grin . Największym problemem w tych samochodach to jest brak miejsca na koło dla tego postawiłem w 100 % na asistans .
17-08-2017, 13:32
Post: #34
RE: Co z zapasem
Czemu? Bo tez przez pierwsze 4 lata nic na oponach mochelin a potem na kleberach miakem 3 kapcie w ciagu 2 miesiecy. Nie wiem moze tez starej juz daty jestem ze wole przylatac opone i jechac dalej. Te areozole do opon to nie nadaja sie do niczego. Wole miec kropelke i pompke bo spokojnie dojade gdzie trzeba.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
05-12-2017, 10:05
Post: #35
RE: Co z zapasem
Ja kupiłem koło dojazdówkę 125/70R19
Zajmuje trochę miejsca w bagażniku ale wolę być jednak zabezpieczony. Niestety w ostatnim roku 2 razy zepsułem oponę, a jak się śpieszę wole na szybko wymienić i jechać dalej.
Jak ktoś nie potrzebuje bardzo dużego bagażnika koło fajnie pasuje między drugi a trzeci rząd siedzeń nawet jak trzeci jest złożony- musimy tylko uchylić samo siedzisko i tam wcisnąć koło.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name