Ocena wątku:
Myjka cisnieniowa
13-12-2017, 12:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-12-2017 12:05 przez Zmooora.)
Post: #21
RE: Myjka cisnieniowa
(25-11-2017 20:57)gromek napisał(a):  Ja sobie kupiłem na allegro Lavora 165 bar z tymi wszystkimi bajerami do kostek itd i powiem Wam, że daje radę. Trochę kosztowała, ale w sumie było warto. Nilfiska też mi polecali ale były droższe.

Możesz podać konkretne ceny? Cena zawsze jest trochę tematem kontrowersyjnym. Każdy ma inne podejście do cen. Naturalnie, nie ma się jednak czemu dziwić, wszystko "rozbija się" o możliwości finansowe.



Żywi ludzie do pewnego stopnia się między sobą różnią, ale po śmierci wszyscy są tacy sami, zużyte, puste cielesne powłoki.
Reklama

13-12-2017, 13:17
Post: #22
RE: Myjka cisnieniowa
chętnie też podam cenę, bo chciałbym zakupić jakąś w przyszłym roku, moja stara (chińska, firma krzak) popracowała ponad rok i padła. Swoją drogą i tak dobrze jak na takie badziewie
14-12-2017, 10:58
Post: #23
RE: Myjka cisnieniowa
Pewnie, że myjka ciśnieniowa to dobre rozwiązanie. Jednak uważajcie na jej moc, zwłaszcza jeżeli macie starsze auto, nie zdziwcie się jak coś pod wpływem strumienia wody odleci. Nie wiem jak chińskie myjki bo akurat z nich nie korzystam, ale ta którą posiadam funkcjonuje już ładnych parę lat. Oczywiście polecam również dodatkowo wyposażyć się w polerkę Smile



w tym kraju im mniej ktoś rozumie, tym większą ma władzę. Im mniej rozumie, tym lepiej.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name