Ocena wątku:
Galaxy grill z niklowaną ramką i komputer pokładowy
04-05-2017, 20:53
Post: #1
Galaxy grill z niklowaną ramką i komputer pokładowy
Witam
Zacznę od tego że miałem przygodę z sarną i chcąc nie chcąc w galaxym poszedł grill z zderzakiem a lampy ocalały na szczęście. Sam zderzak zamówiłem w kolorze i zastanawiam się nad kupnem grila/ramki od polifta bo tego w zestawie nie było, pytanie jak to będzie pasowało i czy w ogóle podpasuje. Drugie to nie posiadam komputera pokładowego i zastanawiam się nad zakupem licznika do galaxay z pełnym fisem i manetakmi wraz z tempomatem przy okazji. Jakie koszta i czy w ogóle się da bo w temacie do tego przeznaczonym trochę majdan i jakiego kodu licznika szukać jak już.
Pacjent to Galaxy 2001 1.9 tdi AUY wersja podobno trend czyli trochę bieda.
Reklama

26-05-2017, 22:03
Post: #2
RE: Galaxy grill z niklowaną ramką i komputer pokładowy
Odświeżam temat bo zainteresowanie jest, ale jakoś nikt nic nie podpowie nawet. Operacja wszczepienia grila przebiegła pomyślnie i wygląda nawet fajnie chociaż brakuje ramki na masce, ale jak się trafi to dołożę do kompletu. Jak widać uszkodzenia były znośne i zderzak w kolorze tez jest ale bez lakierowania maski i zderzaka się nie obejdzie, a takie pytanie czy jest opłacalne dołożenie listew na drzwi chrom od sharana lifta ?? jakie koszta ??
Co do samego moda to polecam bo pasuje P&P w ori uchwyty żadnych utrudnień, koszta grila ori starego jakieś 200+ złotych a od lifta 250/300 także po odsprzedaży jest fajna opcja odświeżenia przodu chyba, że masz srebrnego to gra nie warta świeczki.


Załączone pliki Miniatury
                       
29-05-2017, 13:13
Post: #3
RE: Galaxy grill z niklowaną ramką i komputer pokładowy
Do kompletu jeszcze zmień kratkę w zderzaku na dole, na taką z polifta i chromowaną listwą.



klaustrofobia: czyli lęk przed zamkniętymi pomieszczeniami.
np.:
Idę do sklepu po piwo i boje się że będzie zamknięte.
29-05-2017, 20:53
Post: #4
RE: Galaxy grill z niklowaną ramką i komputer pokładowy
Faktycznie chcę ja dokupić ale z nią mogę poczekać na okazje bo jeszcze chłodnica klimy do zrobienia i trochę na ten miesiąc kasy poszło na auto więc jakoś w połowie lata pewnie będzie.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dodatki chrom Sharan Galaxy Alhambra andrew7800 22 8,997 08-03-2016 22:28
Ostatni post: ULTRA
  Lampy z sharana do galaxy cichy993 2 3,101 30-09-2015 14:13
Ostatni post: konaro167
  Kierownica do galaxy mk1 Stiven 4 3,407 14-08-2015 11:59
Ostatni post: Stiven
  Jakie Ledy do Forda Galaxy? SoundBeatz 2 3,592 21-08-2012 20:56
Ostatni post: agaikarol
  Grill bez znaczka Alhambra Robak_20 2 2,872 01-10-2011 13:34
Ostatni post: maciek-basia

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name