Ocena wątku:
fotel tyłem do kierunku jazdy
28-09-2017, 19:01
Post: #21
RE: fotel tyłem do kierunku jazdy
(28-09-2017 16:32)wesol napisał(a):  i tam tylem do kierunku jazdy jest caly czas chyba jak dobrze pamietam.

Można przestawiać. Nie znam wszystkich wersji (może są też inne), ale raz mi gość pokazywał w Vito jak to jest: pasy są zespolone z fotelem (nie mają żadnego mocowania do elementów nadwozia, tylko do fotela) i dlatego można je przestawiać. Oczywiście ma to sens tylko dla środkowego rzędu.
Reklama

28-09-2017, 20:44
Post: #22
RE: fotel tyłem do kierunku jazdy
A w vito to nie wiem. W t4 to chyba bylo tak ze siedzenia przykrecone byly do budy na stale wiec tu odpadalo.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
23-10-2017, 16:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-10-2017 16:40 przez PabloLG.)
Post: #23
RE: fotel tyłem do kierunku jazdy
W t4 nie wiem czy wszystkie ale tez byly takie glowki w podlodze na szybki montaz 5 min i wyjete



Ktoś Ci pomógł kliknij THANKS -->
VW Sharan 1.9 TDI AUY
23-10-2017, 19:10
Post: #24
RE: fotel tyłem do kierunku jazdy
W mojej Caravelli (7 osób), przednie siedzenie pasażera jest obracane.
Drugi rząd (2 szt.)jest na grzybki i można zainstalować odwrotnie.
Trzeci rząd (3 szt.) jest na 4 śruby przykręcane do podłogi .
W żadnym wypadku w wersji odwróconej nie można jechać.
Multivan ma siedzenia na szynach i były różne wersje.
28-10-2017, 21:44
Post: #25
RE: fotel tyłem do kierunku jazdy
No właśnie - jeżeli producent przewiduje możliwość jazdy "do tyłu" to fotel ma odpowiednią konstrukcję pasów, i raczej zawsze będą one zintegrowane z fotelem.



Seat Alhambra 1.9 TDI 110 KM 1998r - żyje dalej na Ukrainie (chyba)
13-12-2017, 12:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-12-2017 12:18 przez Zmooora.)
Post: #26
RE: fotel tyłem do kierunku jazdy
Również tak mi się wydaje. Można powiedzieć, że to logiczne. Z drugiej strony w naszym kraju jest mnóstwo nielogicznych rzeczy. Podsumowując - w pewnym sensie możemy różnie podchodzić do sprawy.



Żywi ludzie do pewnego stopnia się między sobą różnią, ale po śmierci wszyscy są tacy sami, zużyte, puste cielesne powłoki.
14-12-2017, 10:56
Post: #27
RE: fotel tyłem do kierunku jazdy
Temat który poruszali niejednokrotnie busiarze. Panowie, samodzielne grzebanie przy fotelu to nie tylko zagrożenie ale również strata dowodu rejestracyjnego. Nie wiem czy uczestniczyliście w kontroli busa, ewentualnie mieliście okazję swoje autko oddać policji do sprawdzenia. U mnie szarpał wręcz fotelem i kierownicą, normalnie co za gość.



w tym kraju im mniej ktoś rozumie, tym większą ma władzę. Im mniej rozumie, tym lepiej.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name